Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

daj si do googla piešťany a na ich stranach je zdravotnictvo,ale v tel zozname su aj sukromny psychologovia.ja chodim do hc

silvias

U nás sú zoznamy psychológov v telefónom zozname.Ja som z Košíc!
Skús tam zavolať o opýtať sa či treba výmený list od lekára alebo nie!!!!!!!!

inka

ja by som tiež majka s tym babetkom ešte počkala,si mlada najprv sa daj ty do poriadku aby si sinerobila potom zbytočne starosti,pri otehotneni sa tiež zmeni hladina hormonov a ked už budeš vedieťako sa tvoje telo sprava bude ti ovela lahšie aj taketo doležite veci zvladať.ale fakt nečakaj,ak sem pišeš,vieš že niečo nie je v poriadku,možeš najprv vyskušaťmasti a masaže ale načo budeš čakať ako ja,keby som sem bola zabludila hned na začiatku už by som bola zase inde.

inka

ja som od januara behala najprv u obvodaka,daval mi injekcie magneziove a neurol,ten som sa bala uživať lebo som si myslela že je vysoko navykovy,potom mi robil obstreky čo som hlboko obanovala,aj tak mi to nepomohlo a potom som si začala sama vybavovať tie spominane vyšetrenia.teraz je to už ovela lepšie ale je to na dlhu trať,citim, že ešte nie som uplne fit,musim si davať pozor aby som sa nevyčerpavala fyzicky ale hlavne psychicky.

silvias

No vieš Majka veľa ľudí si myslí,že ked človek otehonie tak sa veľmi veľa zmení v tele ženy a že bude lepšie,ale ked ty sa cítiš,veľmi zle tak musíš,asi teraz ty sa dať dokopy a potom až uvažovať o bábetku!!!!!!!!!

maja80

mam 26 a prave sme s manzelom uvazovali o babetku,ked sa vsak takto citim, tak neviem ci to vobec mame teraz skusat....ked sa neviem postarat o seba...ako zvladnem starost o deti. Kazdy mi hovori, aby som otehotnela a budem mat pokoj.