Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

pred tym som mala elektroliečbu a to ešte horšie,ja mam aj vyrostky neake male a to je vraj na elktro nevhodne.ja mam dve blokady,jedna je pod lavou lopatkou a ta mi vyžaruje na hrudnik a druha na krku.je to vraj draha psychiky.bojim si to isť dať napraviť,lebo pred par rokmi som bola v trebaticiach a potom ma davali pol roka do kopy.nehovorim, že to niekomu nepomaha,ale ja som reagovala inak.

silvias

Zatiaľ neberiem žiadne lieky len Magne B6 a dali mi aj čípky Torecan,ale to mi nezaberá aj Quarelin tabletky mi dali ale to tiež nepomáha!!!Najlepšie bude ak mi dajú niečo na točenie hlavy a aj neakú rehabilitáciu by mi mohly dať!!
No uvidíme!!!!!!!!!!!!

inka

a čo ti s tym robia,ja teraz chodim na rehabilitacie a robia mi tenzne masažea krčnetrakcie,ale to mivelmi nerobilo dobre,asi mi to podraždilo štitnu žlazu,lebo mi bolo tak divne.aj berieš neake lieky?

silvias

Ja mám stále zablokovanú krčnú chrbticu a tak sa mi neustále točí hlava ako keby som bola opitá!!!Mne len studený obklad pomáha na čelo a trochu sa nadýchať čerstvého vzduchu ale aj tak to stále veľmi neprechádza!!!Asi budem musieť ísť zasa ku doktorovi na odblokovanie chrbtice!!!!!!!

inka

najhoršie je ked ti je blbo a musiš sa sustrediť aby si neurobila neaky kiks,to ano.a čo robišaby ti to prešlo?

silvias

To áno ryzikové povolanie ´je aj účtovníčka viem to podľa seba!!A ked človek musí pracovať a hlava je mimo tak je to hrozné mne sa vždy točí tak hlava ako keby som vypila liter vína!!!!!!!