Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice a pocit na zvracanie
maja80

V poslednej dobe mam stale tlak na chrbtici od lopatiek smerom k hlave. A od rana az do vecera mam pocit na zvracanie. Vracat nezvraciam. Uz som z toho na nervy. Bola som aj u lekara, dal mi torecan-cipky, degan a almiral v injekciach. Bola som strasne vynervovana a cela som sa triasla tak mi dal neurol. Mam maminu po uraze...ma zlomenu nohu v krcku a tak som sa musela o nu starat. neviem ci to vsetko so sebou suvisi, ale stracam aj chut nieco robit...zacinam sa opustat...pomoc

inka

tak potom fakt treba čim skor isť na neurologiu a nechodiš ani na masaže alebo cvičiť niekam.To pri tychto počitačoch celydeň nie je bohviečo na chrbticu.

silvias

Vieš ja ráno stanem a zasa tá hlava sa mi točí!!!Ja to mám z krčnej chrbtice aj ľavá strana krku ma bolí a ťaha ma do jednej strany!!!

silvias

Majka ani ja už neviem ako je to ráno zobudiť sa a byť v pohode a nie neustále človek musí pracovať a zdravotne sa cíti na zomretie!!!Asoň ja mávam takéto stavy!!!!!!!

maja80

vsetci sme len ludia...keby som mohla, tak robim nieco nove...teraz som vsak v situacii, ze som rada, ze mam aspon nejaku pracu...dneska mi je blbo....zas ma zacina tlacit chrbtica...napinanie trochu ustalo...aspon trocha pozitiva

inka

nevadi tak sa budeme stretať v robote aspon nam to rychlejšie ubehne.No majka je to ako s tou lodou.si na nej ale každa na inom konci,ale vyvažene aby sa neprekotila.

maja80

ja som tiez len v praci...doma nechytame signal...
ja som bola tiez predtym uctovnicka a teraz som na druhej strane....ani jedna strana nie je dobra....