Syndrom drazdiveho creva

chorecrievko

ahojte, ako sa mame? ja len tak ci nie je nieco nove a nevynasli medzicasom nejaku prevratnu pirulku, kt. by nam aspon trosku zmenila zivot.

RNG

Nuz komu kysne a hnije v zaludku, toto sa moze odohravat len pri nedostatku kyselin, takze tam si ich treba, podla individualnej potreby , doplnovat.
Inac ti netravi produktu kvasenia a hnitia ti zamoria naviac telo(,samozrejme sa to do tela dostanu aj v zaludku neznicene kyselinami rozne mikroby,) ktore nedostava z nedostatocne stravenej potravy vsetky potrebne ziviny.

NeviemNeviem

RNG v knižke omladzujúce odkyslenie od Kurta Tepperweina som sa dočital ze uhlohydraty ako ryza zemiaky cestoviny chlieb potrebuju na travenie zasady, tak teraz mi neni jasne či je vhodné doplnat betain aj pred takouto stravou, snazim sa alkalizovat rano neskor pred vačšim jedlom dam betain mam vela zasaditej stravi no stale je to na nanic.. neviem kde je problem čo robim zle strasne pomaly travi mam davat vačie davky betainu? prosim porad

NeviemNeviem

to ano Martin maš pravdu je to pre medicinu super biznis.. takze nato aby naniečo klúčové prišli sa budu akurat tak kašlat.. kedze doplnkova pomocna liečba im vynáša prachy ..

MartinCBR

kokos ja som z vás na pekáč, to čo to tu omieľate aké achaizmi, to aby som začal medicínu študovať.
To nenožem volaku jdednu, dve tabletky jest to porad aby som na výšku išiel.
normálne už to račej ani čitat nebudem
IBS je super biznis akurát pre medicinu a nič iné

NeviemNeviem

RNG aku davku betainu by si mi odporučil? mam 650 miligramovi s obedom ryzou a masom mi pomohla mierne vytravit jedna tabletka no na zemiaky mi jedna vobec nestačila a este som pouzil aj dve tabletky enzymu panzytrat 25 000 tam tam je predsa enzym na škrob, dokonca rano ked som zjedol iba dve jablčka a musel som si dat betain.. mimo jedla sa snazim alkalizovat, nechem testovat dve tri tabletky na prazdny zaludok aby som to potom nemal v hrdle.. betain davam tesne pred jedlom.. mam si davat dve pred vačšim jedlom neni to vela ? ty si niekde uvadzal ze spotrebuješ sotva tristo za rok

RNG

Volna forma lysinu je slabo absorbovatelna, vodorozpustna forma(ester)s HCL sa ovela lepsie absorbuje je samozrejme aj zdrojom HCl
Betain HCl obsahuje 26%na vahu HCl a L-lysin HCl obsahuje asi 22% HCl(podla mojich vypoctov, mozno sa mylim)
Kalinat je cisty KHCO3 v potravinovej kvalite, tj vyborny zdroj draslika a alkalizovania tela