Vlasy - ako urychlit rast

adgjl

PROSIM PORADTE MI CO ZRYCHLUJE RAST VLASOV!! UZ LEN KUSOK A MALA BY SOM DLHE VLASY,ALE JA SPROSTA SA DAM OSTRIHAT PO PLECIA!!! PROSíííM PORADTE MI....VYZERAM HROZNE:(

Cicinkááá

mimi001 suhlasim s tym kremikom :) ano pomaha to mco ajj v lekarni mi to hwoorili a mam aj revalind ci ako sa to wola :) a ppci super

nikinka

ahojte tak ja by som mala vlasy po kolena ale kedze som sa orthala ta ich mam iba po pas mala som ich zdrave pekne ale zacala som zehlit robit na kolmu celkom sa mi znicily su poskodene da sa niejako dosiahnut aby boly zase zdrave leskle
neviem ci nie stoho ze som zmenila znacku sampona aj kondiconera vlasy som umyvala iba dave a zmenila som na fruktis a headshoulder teras pouzivam vseliake prosim poradte mi co mam robit

simka111

Ja som kremik este nebrala,brala som len zinok,pangamin a teraz som zacala brat cierny zazrak,tak uvidime co to spravi..ak by mal niekto skusensoti so tim ciernym zazrakom tak piste :D

mimi001

Baby a co hovorite na vitamíny Kremík, neberiem ich dlho, ale mam pocit, že pomaly, ale isto sa to začína prejavovať na mojich vlasoch, aj nechtoch

Peg_out

Zlepšenie rastu a zvýšenie lesku: nechtík, lipkavec, praslička, kvety lipy, kapucínka, petržlen, rozmarín, šalvia, palina abrotská, žihľava dvojdomá, potočnica

Peg_out

Ahojte, ak ste s vsimli niektory vravia POMAHA ZIHLAVA atd. druhy NIE NEPOMAHA JE TO GENETIKA... kazdy ma pravdu, pretoze na niektore wlasy skutocne posobi zihlava ... je to od typu wlasow atd takze treba vyskusat a ne hned varwet a hentmu to nepomohlo tak neskusim ... ja to pouziwam uz len pre moje wlasy aby mali mensi doplnok k dokonalej strostlivosti :))

simka111

no...pomaha na rast prhlava teraz mam mopuchovu vodu ale mam take divne vlasy,nejake rozlietane a vyzeram jak podlik :D hore pri hlave ulizane a dole take rozpirene a znicene..je nejaka ina moznost ako ostrihat????

Barbieee

Masaz pokozky na prekrvenie, lopuch a zihlava... jedna tabletka zinku... mozno nebudete pozorvat vysledky hned, ale mne po mesiaci tejto "kury" zacali rast vlasy vazne rychlo... =D

jessulik

x(
no ja neviem.hoď si do googla bilinky na podporu rastu vlasov a tam is niečo najdi čo sa ti bude pozdávať.osvedčené to nemám lebo ja vždy hladám proti vypadávaniu a na objem lebo chcem mať hustejšie.