Vlasy - ako urychlit rast

miska31

Ahojte ja mam od 3r kucerave vlasy,teraz ich mam asi tak do pol chrbta a nic si nedavam na rast vlasov.Mala som obdobie ze som chcela mat kratke(mala som vlasy po pas)tak som sa dala ostrihat po plecia a som to lutovala,dlho trvalo kym som dosiahla to co mam teraz.dala som sa ostrihat ale len do postupna.teraz si davam zihlavu koren z lopucha aj pijem zihlavovy caj,este mi treba sampon zihlavovy.

x(

Mala som vlasy pod prsia .. Dala som sa ostrihať,a ľutujem to .. síce ich mám také isté ako som ich mala .. ale o veľa kratšie,asi o polovicu čo som mala predtým .. vždy som chcela mať dlhé vlasy,chýbalo mi už len pár mesiacov do takej riadnej dlhej dĺžky,ale fakt neviem čo ma to pochytilo,a ostrihať som sa dala ..strašne ma to mrzí .. vôbec sa mi takéto krátke vlasy nehodia,dĺžku mám asi po krk x( .. chcela by som sa opýtať,čo pomáha na rýchlejší rast vlasov,ale niečo také,čo moc nepodporuje objem,lebo to nechcem,len rast .. a niečo osvedčené prosím .. síce mne dosť rýchlo vlasy rastú,ale vypadám fakt strašne .. potrebujem čo najrýchlejšie dlhšie vlasy .. Ďakujem ..

jessulik

no ja som ho používala inak.
kúp si v lekárni balík koreňa lopúcha,a jednu alpu-tú menšiu.
daj do staršieho hrnca 2 litre vody a lopúch a postav ho variť pomali ako polievku aby skoro ani nevrela.var kým sa ti asi polovička vody neodparí.daj to dole zo sporáka a nechaj stáť 24 hodín. na druhý deň ho preceď cez sitko a vlej do nej alpu.potom to daj do flaše a každý deň si vmasíruj do pokožky hlavy.pozor lebo ak to neni v chladničke tak sa to rýchlo kazí.
ja som brala silné lieky a vypadali mi vlasy dosť vyditelne.toto my strašne pomohlo a vrelo odporúčam aj chlapom.

sun08

Veronika36
Ja mam pekne vlny po pripravkoch na vyrovnanie vlasu:)presne niesu rozlietane,ale akokeby zlepene do vln.
Rozces ich este mokre(ked mas na nich kondicioner,alebo masku)potom nechaj volne vyschnut,nefenuj,neces)ked su skoro suche po troske vmasirujem nezmyvatelny kondicioner(napr.fructis) a upravujem len rukami.
Mozno kvoli tomu,ze su rozlietane mas pocit,ze ti melir nevysiel.

Xina

Ahojte. Kolko vám asi vypadne vlasov pri umývaní? Mne priemerne tak 60-100...je to vela? Normálne mi ich cez den vypadne malo...mozno do 30...mam ich dlhe mozno sa mi to zda...neviete ci sa mam zacat strachovat z vypadavania?? Mam nieco zo stítnou zlazou ale doktorka mi nechce dat lieky...mam uzlik a vraj ked narastie hned idem na operaciu...

veronika36

dobrý deň, nedávno som si dala melír, no celkom sa to nepodarilo a farby sa mi zliali. Čo by mohlo pomôcť odstrániť tú farbu alebo aspoň tak aby ju bolo menej vidieť bez toho aby som použila nejakú inú farbu? a ešte nejakú radu, mám husté vlnité a rozlietané vlasy. Nejaký prípravok na lepšie upravenie? Ďakujem veľmi pekne.