Vlasy - ako urychlit rast

Sajmííí

Po tomto všetkom čo som si tu prečítala ani neviem čomu veriť...či tej káve alebo tým šamponom alebo tomu vlastnému moču..bola by som velmi rada keby mi vlasy rástli ovela rýchlejšie pretože som sa dala ostrihať.dalla som si ostrihať aj ofinu rovno nad obočie a za mesiac moja ofina mala dlžku až po moje pery...ale mojje vlasy stle nič :(..Zvyknem si žehliť vlasy..pretože som ostrihaná na mikádo a bez vyžehlenia vyzerám hrozne a tak by som sa chcela opýtať že prečo vlastne mi tá ofina narástla za tak neskutočne krátky čas a moje vlasy sú stále rovnakej dlžky ?:(

Suphotam12

No ja si tiez myslim ze za mesiac nemozu narasjt viac ako 1,5cm, uz to je dost nie to este nejake 2cm...narastlo to uz niekedy niekomu? :)

vejva

ochvilu tu niekto napise ze si treba natierat vlasy s hovnom a hnet naletite nie xi xi ale tak ako kludne skuste ja by som tiez prijala nieco na rast vlasou ale zial to nezalezi od tych vsetkych vodiciek a masticiek a domacich receptov to uz mate dane ale moze byt len to ze ak vam kedisi rastli vlasy rychlejsie a teraz vam uz tak nerastu tak ano mozno nieco pomoze ale ak vam vlasy vzdy rastli pomaly tak necakajte zazraky.To mate ako ked vam padaju vlasy a chceli by ste ich mat naspat huste ano pomoze vam nieco ale ak ste mali vlasy huste kedysi ale ak ste mali vlasy vzdy riedke tak vam nepomoze nic na vlasy aby boli neviem ako huste vzdy zhustnu a do toho vasho daneho objemu a takto je to aj o rychlosti rastu vlasov za mesiac cca 1,5 cm to by mal byt taky priemer

Whittie

ževraj ľuďom ktorý si každý deň natierajú vlasy a vlasovú pokožku vlastným močom rastú vlasy približne 3 cm a viac za mesiac... síce je to pomerne nechutné ale vraj to naozaj pomáha... kamarátka mala toľko odvahy a skúsila to a ani sa nestihla čudovať... strašne pomaly jej rástli vlasy ale keď som videla ten rozdiel keď si to natierala tak som skoro odpadla... vlasy jej rástli strašne rýchlo... keby som mala toľko odvahy tak to aj skúsim lebo veľmi túžim po dlhých vlasoch...

misheliiiiik

hahaha čo som sa tu dočítala niekde vzadu, že z brezového dixi začnú strašne rýchlo rásť vlasy nejaké baby čo tu pisali že za dva týždne o 1,5cm jej narastli alebo za mesiac o 6cm :D musim to vyvratiť, pretože začala som dixi brezový používať asi tak pred 2 týždnami, a vlasy mi nenarastli ani o 5mm :D takže neviem čo to malo byť

yanuska0

ja si myslim ze na rast vlasov su najlepsie amlupky DIXI,ktore si po kazdom umyti vlaasov vmasirujem do vlasov... pouzivam to len tyzden a uz po tyzdni mozem povedat ze to pomaha..sama vidim vysledok ze mi vlasypodrastli... tak uvidim po mesiaci :-))

NicoleUK

áno,aj henna..pretože henna je na to,aby si mala zdravé vlasy,zaceľuje končeky,posilňuje korienky,časom vlasy zahusťuje a taktiež podporuje rast vlasov..hennu používam takmer pol roka a vlasy mám o dosť dlhšie..a na farbené vlasy..no po henne ti chemická farba nechytí ale na chemicku keď si dáš hennu ,sa nič zlé nestane..jedine ti môže kus inak chytiť farba..ale sú aj nefarebné henny,čisto len výživné..ale po farbeni chemickou by si mala počkať 3 týždne..a potom začať hennovať..