prvykrat

falcko

S priatelkou som mal prvy pohlavny styk bola panna, pouzili sme ochranu kondom, bola dostatocne vlhka a pravde podobne sme aj blanu roztrhli lebo po pohlavnom styku krvacala, bolelo ju to velmi. Chcel by som sa spytat ze po druhy krat sme to aplikovali aj po treti krat tyzdnove odstupy tam boli a stale ju to po pohlavnom styku boli a krvaca. Viem ze moze byt stara krv zatlacena hlboko v posve a vyteka dlhsi cas ale preco ju to potom boli po treti krat, ideme na to pomalicky ale mame strach dokedy to bude trvat, ci by benama ku gynekologovi zajst. Predtym bola vysetrena a gynekolog povedal ze je zdrava. Poradte mi ako mame postupovat za pochopenie vopred velka vdaka

očičko

Ja som to zazil prvy krat v 25ke po polroku znamosti.
Zatial to funguje, priatelka cakala na mna :-) a dockala sa, kym som to chcel aj ja.

babenka

nn, paci sa mi tvoj postoj.Neponahlaj,aj tak vsetko stihnes a bude to lepsie ako teraz,ked si si nie ista. Pockaj kym budes.

nn

ja mojho lubim, ale ze by som s nim spala nasilu...mohol by mat aj neviem kolko rokov, tak by musel pockat, kym sa na to budem citit.Ja som s mojim este nespala a on respektuje moje rozhodnutie.v poslednej dobe som vela nad tym premyslala(sme spolu viac ako rok),ale este vzdy si nie som ista,ci to skutocne chcem teraz.myslim,ze sa pozname dobre,ze o sbe vieme vsetko,ale aj tak sa mi to zda na strednej skole skoro s tym zacat.neviem a bojim sa,aby som neostala tehotna.a hak este brat nemienim.

lassie

môžem sa spýtať koľko máš rokov?...a priateľ? ja som sa tak trochu prinútila viackrát a je to o ničom... sa na to vlastne necítim ani dnes,ale jemu by nerobilo problém aj každý deň...a kvôli tomu sú medzi nami často spory a hádky...pretože v tejto veci sa nejako nevieme presne zhodnúť...

sofija

akoze ja ho v tom tiez chapem ze to potrebuje ,lenze ja sa na to jednoducho necitim a tak to ani robit nebudem ...jednoducho ani prinutit by som sa k tomu nedokazala

lassie

pre: sofija
no nie,neľutujem...snažím sa v živote neľutovať to,čo spravím, pretože keby som mala všetko brať takto, tak potom by som ľutovala polovicu svojho života...aj ked neviem,či by som to spravila znova tak...na mňa "tlačil" asi tak 4 mesiace...a ono to bolo vlastne tak trochu náhodou, že sa to vlastne stalo...spravila som to, lebo ako som vravela - je o dosť starší, a jednoducho to potrebuje, chcela som mu dať najavo, že ho chápem....

Lilu

ja som mala 18 a bolo to po 3mesiacoch chodenia, nemyslim ze som to uponahlala, aj ked by som to s octupom casu ked nad tym rozmyslam asi neurobila.ale nelutujem to, taketo veci netreba lutovat, nahodou to bolo pekne a urcita skusenost