prvykrat

kaja777

Milá daphne, presne ako keby som to písala ja, aj ja mam 23 rokov, a ešte som panna, a tie som mala dobrý kamaratsky vztah, a teraz uz skončil, lebo sa mi už neozval.
Myslím, že sme ešte toho pravého nestretli. Ja som si stanovila, že do 28 rokov mám čas, že dúfam, že dovtedy sa na mna štastie usmeje a stretnem toho pravého.
Nechcem sa vydávat a potom rozvádzat, neprežila by som takého sklamanie, takže vo vzťahu som dosť opatrná. Ved čas vyrieši každý problém, treba len čas a uvidí sa čo bude...

daphne

mifor:joj,aj ja som taká rada,za tvoj príspevok.ja mám 23 a som tiež panna.ked tu smoklili,18-tky-či je normal,že sú panny tak som nechápala,o čo im ide,ved majú ešte čas.ale ja mám pocit,že čas sa kráti a ja by som to chcela stihnuť do 25.ale tak ako ty vravíš-ak nepríde ten,ktorý by mi za to stál,tak to nechcem urobiť,len preto aby som už nebola.ved je to hluposť.
Ja som mala niekoho,s kým som chcela,a keby ma ozaj chcel,tak je so mnou.Ja nie som škaredá,ani hlupa-a možno práve preto nie sme spolu ako prietelia.ked sme sa spoznali,som sa na to necitila mala som21,som s nim nechcela spať.a on ani netlačil.
náš vzťah netrval ani mesiac.po rozchode sme sa stretávali ešte rok,bozky boli vždy a skoro vždy on rokou mal tiež svoje,ale to až po rozchode sme sa dostali dalej ako ked sme spolu chodili.-ale nemali sme oficial.vzťah-on by aj chcel sex,ale ja som to takto nechcela.chvílami som mala pocit,že ma využíva,ale ked som bola s nim a hladela do jeho očí,videla som tam,že ma má rad, a že mu je so mnou dobre.ale pred týždnom som ho videla s inou,a aj ked som si za ten rok nemyslela,že nemá sex,bolelo to.
Mám ho strašne rada a aj napriek tomu nedám na neho dopustit,a nechcem s nim prerušiť kontakty.nemôžem si dovoliť robiť sceny ani žiarliť,lebo sme ani neviem čo-viac ako kamaráti a menej ako frajeri.
Myslela som žeje ten pravý,ale tá buchta jeho asi roztiahla nožky.no k.... si šťastie neprej...
Nemám nudzu o chlapov,ale ide o to že mi dlhšie trvá hým si ma niekto získa,a dovolim sa mu ma dotknuť.Ale ak to niekto vydrží tak myslím,že mu to bude stáť za to,hádam:-)
Inak,myslíte,že mám u toho chlapa šancu?Alebo mám na neho kašlať?
Iní mi povedali,že si ma drží do zálohy,tak ja neviem.

mifor

Presne ako píše jelena, určite nechcem čakať do svadby, jednoducho nie a nie natrafiť na nejakú známosť, chlapci sa mi akosi stále vyhýbajú.

jelena

Ja som do svadby necakala a nemyslim si ze mifor chce cakat ale rozhodne som o to prisla s tym pravym o ktorom som vedela ze s nim chcem prezit zvysok zivota,dnes je mojim snubencom a coskoro bude svadba takze urcite sa mi oplatilo cakat preto mifor a podobne zmyslajuce dievcata uplne chapem.A tiez mi netrebalo porovnavat mala som len toho jedineho teda co sa tyka vaznych vztahov a necitim sa nijako ukratena, prave naopak.

katika88

xixi ja si nemyslim ze mifor to chce robit az po svadbe len proste caka na pana praveho a ja to aj chapem ja som tiez cakala mam priatela a myslim si ze je pre mna ten pravy ale skratka nechceme sa ponahlat a kedze bude moj prvy a ja jeho prva naozaj si nemyslim ze je problem v tom ze nebudem mat s kym porovnavat a vlastne naco je to dobre?Myslim si ze to ma svoje caro ked patris len svojmu partnerovi a zase on len tebe.Mozno ty to vnimas inak ale mne sa to zda krasne.S nim som prezila svoj prvy bozk a s nim chcem prezit aj vsetko ostatne a nikoho ineho uz nepotrebujem, ja nie som typ co si potrebuje uzivat a porovnavat ze kto je lepsi.Staci mi jeden partner na cely zivot.

xixi

Oki Jelena,len mi v tej spojistosti prislo ci su tam nie nejake obavi. Ci za tym nieco neskryva. Ak chce cakat nech caka. Ak vsak bude toho partnera mat, nikdy nezisti co od toho moze ocakavat viac. Bude viac menej len spokojna s tym co ma. Niet s cim porovnat.Chapes ma? Tiez cakas na praveho? A az po svatbe?

:)

falcko: je to normálne, tvoja priateľka má len veľmi pevnú blanu, treba na to ísť pomaly a nežne, nezabudni ju vždy poriadne vyobjímať a dať jej najavo, že ju máš rád. mne s mojím piatelom praiteľom to trvalo polroka, kým sme sa konečne mohli milovať bez toho aby ma to bolelo, najskôr sa do mna vôbec nevedel dostať, jednoducho nemooho, pretrnúť blanu, lebo to bola hrozná bolesť, potom vytieklo fakt veľa krvy, celú plachtu som mala od toho a ešte aj bielu deku pod nou, potom som tiež ešte párkrát krvácala, to nie je krv z pošvy, to je krv stále z blany ako sa postupne narúša, teraz si s priateľom užívame prekrásne vzrušúce milovanie bez bolesti, je to už vyše roka:)takže držím palce

jelena

xixi ved poriadne citaj, nechce stratit panenstvo len tak s hocikym kde beres tie hluposti ze sa boji sexu?Nema vazny vztah to je celé...