prvykrat

xixi

Ahoj mifor.A co katolici nemozu sexovat?Nikdy si nemala ziaden vztah.Alebo mas uz teraz obavi so sexu a radsej sa rozides akobi malo k niecomu prist? Nebojis sa ho? To ma tak napadlo.

katika88

Lassi, ja som toho praveho uz nasla ale aj tak si myslim ze sa so sexom clovek nema zbytocne ponahlat a uz vobec nie urobit to len preto ze to chce partner a pritom ty sa na to este necitis,podla mna je to velka chyba lebo zistis ze nie je pre teba ten pravy ked sa spraval tak sebecky to ze je starsi neznamena ze ta nema chapat.Sex nie je vsetko a ked on sa takto k tomu stavia tak to nie je dobre, ale je to tvoja vec co robis to je len moj nazor.

lassie

katika 88 myslím, že tu nejde o vek, každý s tým začne, kedy chce, či má 15, či 30...chceš čakať na pravého, tak čakaj, ja ti to neberiem...ja na takéto nejako neverím...dajme tomu, že by som čakala, myslela že je ten pravý a neskôr sa hlboko sklamala...potom by ma to mrzelo

?

mifor, srdecna vdaka, za prispevok, som taka stastna, ze predsa sa najdu ludia, co maju na "to" asi podobny nazor ako ja,lebo som na tom rovnako ako Ty, a mam 28, a tiez verim, ze "to" darujem tomu pravemu.

katika88

Mifor ja sa ti smiat urcite nebudem ja tiez zastavam nazor ze kym nepride ten pravy tak nepridem o panenstvo a ked uz pride taky tak tiez sa do toho nebudem zbytocne rychlo hrnut.

mifor

Ja som ešte stále o panenstvo neprišla a to mám - možno sa zasmejete - už 29 rokov. Ale nie som katolíčka! Jednoducho som stále toho pravého nenašla, alebo on ešte nenašiel mňa?

katika88

Ak sa mozem vyjadrit k tejto teme tak ja mam 21 rokov a este stale som panna rovnako ako moj priatel je panic a vobec nemame pocit ze by sme sa do toho mali hrnut,sme spolu 5 mesiacov a hoci obcas na nas pridu take chutky aj tak si uvedomujeme ze mame este kopu casu,ved naco sa ponahlat?Podla mna sex je len taka ceresnicka na torte.A urcite to netreba robit len preto ze to partner vyzaduje,ak ty to nechces tak to rozhodne nerob,to potom nie je ono ked si v podstate prinutena.Je jedno kolko ma rokov skratka musi ta pochopit taka vyhovorka ze on to musi mat,nie je adekvatna, ked ta naozaj miluje tak pocka kolko ti bude treba.Potom co bude robit ked budes po porode a nebude moct s tebou nic mat celych 6 tyzdnov? Pojde za inou ked to musi silou mocou mat? Takemu chalanovi by som povedala svoje...

lassie

sofija,
ak to ozaj vôbec nechceš,tak to nerob...ja som to vlastne aj chcela "vyskúšať" alebo ako to mám povedať, ale nebola som si istá...aale nepáči sa mi, ked niekto preto odsudzuje niekoho, že je ešte mladý a pod., lebo aj ked si vezmeš dve rovnako staré baby, napr. l5-ročné...každá z nich môže byť v týchto,ale aj iných veciach úplne iná...

kiwemai

noooo, očičko, tak take nieco som este nepocula, ze by baba cakala na chlapa:-) :-) vazne zlateeeee:) si sa bal, ze otehotnies?:)