DVOJITA BRADA

divocina1

ahoj dvojita brada zmizne po celkovom schudnuti hlavne obmedz sacharidy ja som nechala stravovanie v norme len som obmedzila cokolady sladkosti zakusky a tak trochu aj pecivo a schudla som aj na tvari :-)

flower

co som citala, tak z cvikov na dvojitu bradu su taketo:
pritlacte jazyk na spodnu cast ust, 10 sekund zvysujte napatie svalu brady a pomaly povolte. cvik by sa mal opakovat priblizne 10x.
dalsi cvik, ktory je aj velmi vhodny na natiahnutie krcnej chrbtice je: zaklonte hlavu a pohybujte s nou z jednej strany na druhu pomalymi pohybmi.
iny - dlanou alebo chrbatom ruky si pritlacujte bradu a povolte. tento cvik by ste mali vykonavat asi 5 minut.
alebo - mierne zaklonte hlavu, pritlacte palce ci dlane na stred brady a tlakom vyhladzujte kozu smerom k usiam.
taktiez by mohli pomoct nejake masaze alebo obklady. vyskusajte to pomocou zostihlujuceho gelu na brucho alebo studenymi slanymi obkladmi. masaz by ste mali vykonavat tak, ze bruskami prstov roztierate gel od hrude po bradu. no a slane obklady prilozite na miesto dvojitej brady asi tak na minutu. mali by ste to vykonavat asi 2x az 4x denne.

[zruseny12]

presne zuzka tiez to mam z casopisu a hlanve zeny starsie by to mali robit,a aj teke, ktore nemaju dvojitu bradu,je to lepsie ako nejaky chirurg...alebo nejake drahe kremi..../ale zase nehovorim,ze krem nei je dolezity,ale na spevnenie a vyfirmovanie tvare-ako pises zuzka je to velmi dobre pre starsie zeny/sak prave tymi pohybmi sa cvici...svalmi na tvari,ako ked clovek cvici na brucho,nohy a stehna...atd.

mackousko

zuzkas82:
Ja som nerobil ziadne cviky na krk tiez som mal dvojitu bradu ale po schudnuti mi zmizla. Mozno to bude aj tym ze dost casto sa smejem a asi som si tym zpevnil tvar a krk.

zuzkas82

mackousko, tiez sa mi to zdalo byt divne, ked som v casopise objavila tieto "cviky" na tvar - ako nieco TAKETO moze pomoct. Ale napriek tomu som to skusila a vyformovala sa mi tvar aj krk. Takze nastastie v casopise neklamali :-))

mackousko

Aj ked bude to cvicit ako popisujete tak tuk na brade nedokaze spevnit treba schudnut. Podotykam zdravo nieze hodis nejaku drasticku dietu inak cakaj aj tretiu bradu.

[zruseny12]

ja zase cvicim takto:je to jednoduche a tiez dobre...10xhlavu zaklonis do zadu a tym padom sa ti natahuje svalstvo na krku...skus to a rukami si pozri ako sa ti natahuje koza na dvojitej brade..ale aj tie cviky cvicim ,co pisala zuzka82,ale si myslim ,ze to skor pomahaju na tvar...a lice....