Bolesti krčnej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti krčnej chrbtice
ryba

Bolesti krčnej chrbtice. Kto mi poradí odskúšanú masť, alebo liečbu pri bolesti krčnej chrbtice, ktoré mi postupne prechádzajú do bolestí hlavy ? Bolesť hlavy je zvierajúca. Prejavuje sa tupo a mení sa podľa polohy hlavy. V poslednej dobe mi tabletky mi pomáhajú málo, alebo vôbec. Užíval som ich už možno aj 30 druhov.Chodil som na všetky druhy elektroliečby - masáže, ale nič mi nepomohlo. Po ½ roku mi ich neurológ naordinoval znova, ale nepomáha, skôr vyvolávala el. liečba väčšie a musel som liečbu prerušiť. Jeden mi radí akupunktúru, druhý mi hovorí, že nie, keď som uviedol popis od neurológa. Mám tam nejaké malé výrastky, ale nie vhodné na operáciu.

ryba

Vlastne tá elektroliečba ktorú som opísal boli jemné masáže.Absolvoval som aj masáže,cvičenia...bez výsledkov.Preto sa pýtam na masť, kto má odskúšanú, ktorú trebars nepoznám.A tiež, či má niekto s týmito bolesťami skúsenosť s akupunktúrou.Ďakujem všetkým, ktorý sa mi snažia pomôcť

evelyn

Bolesti chrbtice sú strašné, ale
na to je dobrý Bioptron, alebo zvýšené dávky kalcia od spol. Tianshi. Mám to odskúšané na sebe a som aj distribútorka. A ešte naozaj aj trochu pretiahnuť chrbátik cvičením, aj keď sa nechce.

Alternativa

A co specialne cviky na posilnenie svalov okolo krcnej chrbtice? Vlastne celu chrbticu mozeme ako-tak udrzat len vybudovanim slusneho svaloveho korzetu, veru tak je to.

dr. csernusz

Ahoj, ja pozivam Fastum Gel, celkom to zabera.
Sucitim s Tebou, je to nieco hrozne, ja to prezivam tiez.
Skus cvicit.