Bolesti krčnej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti krčnej chrbtice
ryba

Bolesti krčnej chrbtice. Kto mi poradí odskúšanú masť, alebo liečbu pri bolesti krčnej chrbtice, ktoré mi postupne prechádzajú do bolestí hlavy ? Bolesť hlavy je zvierajúca. Prejavuje sa tupo a mení sa podľa polohy hlavy. V poslednej dobe mi tabletky mi pomáhajú málo, alebo vôbec. Užíval som ich už možno aj 30 druhov.Chodil som na všetky druhy elektroliečby - masáže, ale nič mi nepomohlo. Po ½ roku mi ich neurológ naordinoval znova, ale nepomáha, skôr vyvolávala el. liečba väčšie a musel som liečbu prerušiť. Jeden mi radí akupunktúru, druhý mi hovorí, že nie, keď som uviedol popis od neurológa. Mám tam nejaké malé výrastky, ale nie vhodné na operáciu.

nio

AJ ja mam problemi s chrbticov a je to o hubu pichalo ma v hrudniku chodil som na rôzne vyšetrenia a prišli na toto ale nemyslim si že to bude len chrbtica ja slovenskym doktorom moc neverim

zizi

ina...........jasne velmi dobre viem o čom hovoríš o tom skomplikovanom živote mama stale strach a stale myslim na to že som nejako važne chora a proste mi z toho šibe ...keby ma boleli len kríže ale to mi ta bolesť vyraža hned pri srdci a ja sa idem z toho zblázniť......a trpnu mi z toho velmi často ruky a nohy ....ale chcela som skusiť jogu len neviem či to pomaha take uvolnenie alebo tych 5 tibeťanov ale ževraj to je namahave na chrbticu

zizi

alternativa

prve bolesti čo som mala sa objavili prisrdci tak som bola 2 krát u kardiologa robil mi sono potom EKG a povedal že ja mam srdce v poriadku potom som bola na rengene pluc a aj tie mam tak som bola nakoniec na rengene chrbtice a tam mi zistili že mam pokriveny nejaky 3 až 7 stavec ...........ale dakujem ti velmi pekne za tvoju odpoved

ina

zizi,ja mam a mam to už dlhši čas,stale chodim na rehabilitacie,na akupunkture som bola,je to lepšie ale mam to amožem ti povedať,že mi to nesmierne skomplikovalo cely moj doterjši život

Alternativa

Zizi,
je to casto, ze problemy s "hrudnou" castou chrbtice vyrazaju ako bolest do hrudnika, moze byt zvieravy pocit v hrudi, az nemoznost sa nadychnut. Ale treba mat istotu, ze tieto pocity nesuvisia s inym ochorenim /napr. srdce, pluca, atd./.

zizi

Chcely by som sa spýtať či niekto z vas čo mal problemy s chrbticou mal bolesti v hrudniku alebo v okoli srdca...

Alternativa

Extrakt robi kamoska tak "by ocko". Taky kusok korena vraj cca 20 cm rozmixuje /staci rozdrvit/. Listov prida trochu. Do cca 3 dcl flasticky da do 2/3 lieh z lekarne /denaturovany/ a doleje vodou po vrch. Sem-tam premiesava, necha stat v izbe. Po asi 1 mesiaci si to vsetky "postihnute" davame na gazu a obkladame nase bolacky. Niekedy zaberie po raze, niekedy to trva. No a pri dlhsom obklade veru z toho liehu aj koza zide. Ale zatial nam bolacky prechadzaju :o)

ryba

=== Alternativa == prosím Ťa o bližší recept na množstvo kostihoj koreň, kostihoja listy a množstvo alkoholu a aký ???. Je tam možnosť poslať mi to na e-mail.Ďakujem.

Alternativa

Bolesti chrbtice je beh na dlhe trate. Dobry z prirodnych prostriedkov je napr. koren + namrvene listy v alohole. Extrahuje sa to dlho, tak 1 mesiac. A potom zabaly na bolestivu cast. Mne tiez pri akutnej bolesti pomahaju zvysene davky B-komplexu a anopyrin. Je to ale individualne.
Nazor na masticky : potlacaju neprijemny prejav=bolest, ale neriesia pricinu. Vsetky Tvoje terapie boli kratkodobe. Napr. ucinok cvicenia vyzaduje dlhodobu pravidelnost. Odporucam pozriet sa po nejakom kurze jogy zameranom na problemy s chrbticou. To ulavujuce masticky jasne ze nevylucuje.