problem s pletou

suzka

skus zacat papat probioticke kultury- velmi pomahaju a nielen na plet. vies, kremy ucinkuju zvonku, ale ked to nemas ok zvnutra, tak si mozes natriet hocico a problem tym neodstranis:)
ja som skusila a funguje to:)

adriana

ahojky Mariaa:):)mala Adrianka zaspala,tak som to vyuzila,lebo ona nespava dlho a strasne casto papa:):) kojim ju,asi jej moc chuti:):)to tvojr zdravicko je naozaj nic moc,ale mas pravdu,ani s tym nic nenarobime:(aj ja teraz asi z tej unavy a z toho ze ma vsetko boli,mala som teplotu a tak si davam paracetamol a opat sa inak potim a pomaha mi to:):) spavam 3 hodiny,tak to nechava na mne pocitit,ale co narobime:):)mala Adrianka rastie zo dna na den a aje krajsia a krajsia,az nemozem tomu uverit:):) tak sa mi zatial maj pekne,prajem Ti pekny vikendik a opatruj sa a hlavne si oddychni,pa pa pa

[zruseny12]

Ahoj Adriana,tak ti v prvom rade gratulujem k malickej Adrianke,no co uz to je nas udel,ale stalo to za to,ze?/myslim tie bolesti,aj ja som tak trpela pri synovi a porodila som ho za 5min.12-nast/tak nech vam rastie do krasy a hlavne nech bude zdrava...ja chodim do prace...zdravie,je tak vseliako raz ok raz nie,ale co uz clovek s tym musi zit...tak obcas sa ozvy ako sa mas a ako rastie mala...aj ty sa drz..pekny podvecer...pa

adriana

ahojky Mariaa:):):)Nas annjelik sa narodil 17.5.2008 a je to dievcatko a vola sa ADRIANKA ako maminka:):):) meria 52cm a vazi 3,6kg.Porodila som velmi tazko po 28hodinach bolesti,ale uz sme od nedele doma,lebo sme zdrave a chceli sme ist domov. naozaj nemam cas na nic,este ze je doma teraz priatel,tak som si az teraz nasla chvilku a ze Ti napisem:)mala si pravdu,nebudem tu tak casto,ale urcite sa niekedy ozvem:) prajem Ti pekny dnik a dufam ze sa ti v praci dari a zdravicko ti tiez sluzi.tak sa mi zatial maj,optruj sa a nech sa ti dari,pa pa Adrianka:):):)

[zruseny12]

Pekny den....hejka...to myslis mna?ze sa mam ozvat,lebo ja beriem doplnky a teraz chcem zacat pit kozie mlieko...

adriana

ahojky Mariaaa... aj tebe pekny vecer a zajtra nech Ti to v praci rychlo ubehne a potom Ta caka vikend,tak si paradne uziiiiiiiiiii... ja idem rano na vyvolanie,tak uvidime,co nam piatok prinesie:):):)