problem s pletou

adriana

Ahoj Robo,ja sa nehnevam,ale kazdy ma svoj problem,ktory ked ho trpi tak sa snazi ho vyriesit alebo poziadat o radu inych ako som urobila aj ja,takze na tom nevidim nic zle!!! viem ze su aj horsie problemy,aj ja som kedysi mala,ale ja mam svoj a aky velky je na tom nezalezi,chapes?

adriana

Ahojky mariaa:):):)opet mam trosku casu,tak Ti pisem:0 dnes je velmi u nas krasne a tak sme boli aj s adriankou na prechadzke. Bola dobra,buvala,asi sa jej to pacilo a vydrzala buvat 3,5hodiny,co je parada:):):) dnes ideme s nou este na vecer na nakupy do obchodaku,tak uvidime ako sa jej to bude pacit:)Prajem Ti teda nech sa Ti to aspon drzi na takejto urovni ako si zelas,ked nic viac:) ale hlavne nech Ti to aj v praci ubieha,aby si zas mohla cez vykend trosku oddychnut.Zatial sa mi maj krasne,opatruj sa a drz sa:):):) posielame bokalky aj s Adriankou:):):)

robo58635

adriana nehnevaj sa ale ked pozeram na peroblemy ostatnych aky maju s pletou cervenanie sa a pod si to precitaj a ty mas problem len s hentym prepac ale je to smiesne precitaj si ine velmi zavazne problemy jazvicka co to je vies co to je mat problem s cerenanim sa nasleden socialna fobia a ty jazvicka ach jaj ale nic v zlom neber to zle maj sa

[zruseny12]

Ahoj Adriana,tak co uz narobim,uz je to tak...len keby aspon tak bolo ako teraz,tak by som bola rada...inak,si sikovna zvladnes vsetko neboj aj ja som mala prve dni frmol,ked som mala prve dieta,to sme behali ako fredky ja a vtedy exmanzel...ale neboj,vsetko sa casom ustali a da do normalnych kolaji...tak sa maj aj ty krasne aj Adrianka nech rastie do krasy...pekny podvecer ti prajem...pa :0))))......

adriana

Ahojky Mariaa:):):)tak to s tym Tvojim zdravim je naozaj na.....,ale tesi ma ze ty mas taky optimizmus:)ale v podstate mas pravdu,keby sme tomu podlahli tak je to ovela horsie! no ale aj tak ja Ti zelam,nech je to ovela a ovela lepsie:):):)ja uz zacinam byt ovela lepsie na tom,az na to spanie a dufam,ze casom sa aj to polepsi. dnes som stihla aj oprat,aj navarit,poupratat si trosku a idem si polezat,kym Adrianka este trosku spinka.Tak sa mi zatial maj krasne a drz sa:):):) A nech Ti to v praci letiiiiiiiiiii:):):) pa pa Adriana

[zruseny12]

Ahoj Adriana,no vysetrenie nedopadlo ok,ale ja som s tym ratala,budem s tym zapasit sak aj tak uz zasasim dlho...tak to som rada,ze mala Adrianka je taka baculka,pockaj az zacne chodit,tak trosku schudne....inak sa mam celkom ok,naberam silu na pondelok do prace...aby som zvladala...tak sa maj aj ty krasne a malej Adrianke sak aj tebe prajem vela zdravia...a hlavne pohodu a zasa sa ozvy az bude cas...som rada,ze si sa ozvala....:0)))).....pa

adriana

ahojky Mariaa:):):) nemam vobec casu si sem sadnut,mala Adrianka si vyzaduje naozaj cely moj cas a ked ho mam trosku naviac,tak sa rychlo snazim nieco doma porobit:):)Dufam ze Ti to vysetrenie dobre dopadlo a dufam ze si ok. ja som mala vysoke teploty,mala som trosku zapaleny prsnik ale pomohly mi obklady z kapustovych listov a brala som paracetamol a uz mi je lepsie.Mala adrianka je zdravucka a uz riadne tucnucka ,uz ma 2 brady a za chvilu jej nebudu vidiet ocka co ma take licka:):):) Tak sa mi zatial maj pekne,prajem Ti pekny zbytok vikendu a vela sil do nastavajuceho tyzdna a nech sa Ti velmi dari:):):) pa pa Adriana a Adrianka posiela pusinku:):):)

[zruseny12]

Ahoj Adriana,tak to som rada,ze mas z nej radost,casom sa vyspis aj ja som mala prve dni taky vseliaky,lebo clovek ma viac prace atd.ja som vcera bola na zahrade tak mam svalovku...:0((((....s tym zdravim sa uz musim zmierit...aj tak keby to aspon tak ostalo ako teraz,28.5.idem na denzinometriu,alebo ako sa to vola...tiez sa drz a mala nech ti stale rastie do krasy ako doposial a zdravie nech jej sluzi...pekny podvecer a krasny tyzden,ak budem moct tak sa zasa ozvem tiez sa opatruj a davaj pozor na seba a na malu Adrianku...pa