problem s pletou

kikoslawa

Prosím o radu na pory , mám pol tvári pokrytú porami čo mám robiť?, Používam peling ale nezyberá to velmi... dakujem

adriana

tak sa zatial maj pekne,mozno sa vecer ozvem,ale neslubujem:)opatruj sa a nech Ti pekne ubehne zbytok dna,pa pa pa Adrianka:):):)

adriana

vobec sa nemusis opravovat,aj ja casto robim chyby:)ale poznas to,kazde dieta je ine,no uvidime,ale aj tak sa tesim,nech sa deje co sa deje,zvladli to uz tisice zien,zvladnem aj ja:)pomaly sa s tebou lucim,ideme na to vysetrenie a ak ma to nedrapne ,tak pobehame aj po meste a tak:)

[zruseny12]

nebudem sa opravovat...vidim,ze tam mam chyby a preklep...SRANDA MUSI BYT AJ KED NA CHLEBA NEBUDE....:0)))).......

[zruseny12]

moze sa stat,ze ti bude dietatko v noci spat...ja ta okludnim...moje deti v noci spali...nikdy som im v noci nedavala jest,lebo sa nebudili...a sama som ich nebudila...neboj zvladnes to...lavov zadnou...

adriana

noooooooooooooo,to sa Ti sranduje,ked to uz mas 2-krat za sebou:) no nevadi,kazda si tym musime prejst,snad to z nas robi ozajstne zeny:):):)no bude to kriza,lebo ja milujem spanie:(

[zruseny12]

pockaj ked sa nevyspis,pri tom anjelikovi potom bude certik...:0)))).....ale nie ja si robim srandu,je to normalne...kazda mama si tym presla a musi prejst...lebo by sme to mali velmi lahke...mne sa pise,ze?ked mam velke deti...

adriana

no neviem ako to bude vsetko vypadat,ale snad to zvladnem vsetko,prve 2 tyzdne ma otec narok na dovolenku,tak sa budeme snazit sa do toho dostat a vsetko pomaly sa naucit zvladat:) ale neboj,urcite Ti dam vediet,akeho anjelika som priniesla na svet,ha ha haaaaaaaaaaaaaaa:)

[zruseny12]

tak potom daj vediet,ked budes na tom uz lepsie...a budes mat cas na PC...lebo zo zaciatku trochu asi bude viac prace...