moja kamarátka ANA

palinnna

Kyblik, ked na mna raz prislo osvietenie, aby som skoncovala s bulimiou a anorexiou a povedala som to mame, hodinu som ju musela presviedcat, ze nieco mam...ze som chora, nechela tomu verit...ale teraz mi velmi pomaha...je dobre, ze to rodicia vedia...pokus sa nevracat k PPP, povedz si, ze zacinas zit normalny zivot, mne napriklad velmi pomohlo, ze som si napisala po celom byte papieriky typu, som pekna, ci uz som chuda, tlsa, alebo akakolvek, moja krasa vychadza zvnutra, preto musim zit normalne!!! alebo CHCEM ZIT NORMALNE, TO CO SOM ZJEDLA NEROZOBERAM, JEDLO NIE JE ZMYSLOM MOJHO ZIVOTA!!! neda sa cely zivot zit s PPP, viem, ze sa mi to hovori teraz lahsie, ale PPP je velky tazivy balvan, bez ktoreho sa zije omnoho lepsie...nehovorim, ze som z toho uplne vonku, to vonkoncom, lebo choru hlavu mam stale, len uz nevraciam a pravidelne jem...Kyblik, drzim velke velke paste, SKUTOCNE, UPRIMNE!!! PPP je vyplod nasej hlavy a tu si mozeme opravit len my sami! A...tie clanky...poslala som ich tam, ale su dost dlhe...su to take akoby dennickove zaznamy, ktore som pisala, ked som este bulimicky zila...inak, priznam sa, aj ja som mala recidivu, kedy som po 4 mesiacoch podstupila bulimicky zachvat zrania, ale to chcem, aby bolo poslednykrat! Drz sa! Uzivaj si kazdy den!!! pa

a

lezu mi na nervi.. vsetci mi hovoria jak som schudla , ze sa mam uvedomit ze som normalna dokonca mi niketory hovoria ze som vychrtla.. a ze ked neprestanem budem mat anorexiu ..ja vobec nevidim ze by som schudla stale som to tlste dievca..tak nech mi daju pokoj nejedavam sladke aa nejedavam ani vecer..vlastne ja po pol tretej ani nejdem ..ale citimsa strasne slaba .moje najcastejsie jedlo je suchar,musli, nejake ovocie zelenina ..a caj ..nikeedy mam pocit ze toho zjem strasne moc ,aj ked zjem vela nie su to nejake hranolky abo co nikdy .su to zdrave veci no ja mam s toho aj tak nescastna a tak si vzdy poviem na druhy den tolko toho neziem ..nie je to o chudnuti je to o mojom zivotnom stile ..schudla som par kg(7) to ano ale nemyslim ze to je videt vobec .stale som unavena a v poslednomc case aj chora ..nikdy som nebola chora neviem co so mnu je..ale nechcem aby sa do mna furt starali ludia a hovorili mi aka som ..ja viem najlepsie aka som!!!

kyblik

palinnka, momentalne idem hlavou proti muru, rodicia znova tusia takze sa chytam kazdej prilezitosti kedy oklamat ci skryt:( je to zvlasnte ked o tom nevedeli tak som sa aj snazila bojovat a teraz neviem preco to ma opacny ucinok
ale tak mozno zase niekedy:) nebudem moct takto zit stale takze raz to pride:(
ale som zvedava na tvoj pribeh, potom daj vediet ked sa to tam objavi:)

ventil

palinnna, prosim ta, nemohla by si ten pribeh hodit aj na tuto temu? urcite to bude zaujimat viacerych. nevadi, ze sa to objavi viackrat, dobrych pribehov nikdy nie je dost. dakujem!

kyblik

palinna skus kliknut hore na kontakt a poslat spravu s tymto co si sem napisala a admin ti urcite da vediet na aku adresu to poslat:)

palinnna

Ahojte" ja som tu chodila, uz nie, drzim vam velke paste, ale potrebovala by som poradit, chcela by som pridat svoj clanok medzi pribehy o mojej PPP, ktora bola mojou najvacsou nepriatelkou, viete mi poradit, ako sa to da pridat? komu by som ten clanok mohla odoslat?

ventil

ahoj, gilliane! dakujem za mail. si krasne dievca, ale naozaj velmi chuducke. mas velmi pekne urastenu postavu. keby na nej bolo o par kil viac, bola by dokonala.ale to je samozrejme moj nazor. ty si zrejme so sebou spokojna, ved inak by si nehladovala. odmlcala si sa, dufam, ze si v poriadku.
maciatko, vsetko sa da, aj ked si neveris. kracas cestou, ktoru si si pred casom vybrala. ty uz vies, ze nevedie do toho ciela, o ktorom si snivala. z tejto cesty je vela odbociek, len sa musis pozriet aj okolo seba a nehladiet len dopredu. aj kon, ktoremu daju na oci klapky, vidi len pred seba, a preto nikdy neodboci z cesty. nereaguje teda ani na nebezpecenstvo, ktore sa niekde objavi. ale ty nie si kon, si inteligentne dievca, ktore chape, ze zivot je mnohotvarny a svet je plny kras. preco by si sa tych kras mala zrieknut? len preto, ze si pred casom uverila klamu? to sa obcas stava, ale silny a mudry clovek nad takym klamom vzdy zvitazi. urcite sa to podari aj tebe.