moja kamarátka ANA

ventil

jeeej, prosim ta, neodpovedaj miesto gilliane. nechaj to na nu. ak bude chciet, odpovie mi ona. ak nie, je to jej vec. mozno to myslis dobre, ale nie je to tvoja vec. dufam, ze sa preto neurazis, ale fakt cakam na to, ci a co mi odpise gilliane.

ventil

gilliane, nechcem byt dotierava, ale snazim sa ta pochopit. aby sa mi to podarilo, musim aspon trocha vediet ako sa pozeras na svet a na bezne veci. ak nechces, neodpovedz mi. zaujimalo by ma, ci napr. by si chcela mat priatela, ci by si chcela chodit s nejakym chlapcom, vydat sa a mat deti, alebo je ti to uplne cudzie. ak napriklad by si chcela priatela, ci ta napadlo, ze by si sa s nim napriklad milovala a ci si myslis, ze by si sa mu taka stihla pacila. snazim sa pochopit ludi, ktori anorexiu pokladaju za zivotnu filozofiu. samozrejme vecsina z nas to nechape a odsudzuje, ale to nie je cesta. ak si myslim, ze ludom ako ty hrozi nejake nebezpecenstvo, najskor sa musim snazit ich pochopit, inak im ani nemozem pomoct. preto sa ta vypytujem na niektore veci, bola by som rada, keby si mi odpovedala.

gilliane

mám 18 a denný príjem 3000 kj čo je myslím dosť na to že nešportujem
sú holky čo jedia len ľad (fakt také poznám)

ventil

naco si zalozila tuto temu, ked sem uz nechodis. ale kolko mas rokov, to by si snad mohla napisat, nie? je to problem? nechcem ta spovedat, je to tvoja vec, co o sebe napises. len si myslim, ze ked niekto zalozi temu, tak chce komunikovat. alebo aspon ocakava nejaku reakciu.