Vztah na dialku

Príspevok v téme: Vztah na dialku
ema

Ahojte, asi to bude taka klasika. Priatel dnes odletel do Anglicka, asi tak na rok. Asi si viete predstavit ako som na tom psychicky. Chcela by som vás poprosiť o zopár rád alebo vašich skúseností. Nechcem velmi smútiť, vlastne nechcem vobec smútiť. Keď som smutná tak je šedé a smutné aj to čo ma kedysi tešilo . Nechcem odpočítavať koľko dní ešte ostáva do jeho návratu. Chcem si vychutnávať dni tak ako som to robila ked pri mne bol. No neviem ako...
Ďakujem vám.

ixiiik

ahojte tak prve tyzdne su najhorsie potom to rychlo zbehne.Ja som bola prec 3 mesiace 2 tyzdne doma a opat 3mesiace v zahranici takto sa mi to zopakovalo asi 3x.No a potom prisla moja laska za mnou ze aj on chce ocestovat tak a je to tak.Chodi do zahranicia 1mesiac je tam a asi 2mesiace doma.Takze asi tak.Vsetko sa ovsem da vydrzat.Hlavne sa musite velmi lubit a neobmedzovat toho druheho.Vela stastia inac tie 3 mesiace ti zbehnu ako nic!

zuzka*

Ako sa mate naozaj radi a myslite to medzi sebou uprimne a vazne, tak ta dialke vas vztah iba upevni a budete si vzacnejsi a viac sa tesit zo zivota a jeden z druheho, ked budete potom znova polu.Hovorim z vlastnej skusenosti.Chce to hlavne pevne nervy a tolerancie, hlavne tie prve tyzdne.

brunca

pre sabrinu-viem ze to do tejto temy nepatri a hned sa ospravedlnujem vsetkym, praca na lodi je velmi tazka-cez aku agenturu ides,lebo kamosku pekne okaslali a doteraz z nich taha peniaze.prosim precitaj si na nete vsetky prispevky o praci na lodi, je to otrocka drina aj ked sa tam da super zarobit. ale ak to mas vsetko dobre zistene tak prepac ja len tak...ja neviem ci by som dokazala byt bez partnera tak dlho ale kedze ziadneho momentalne nemam tak to neni taky problem :-) ale drzim ti palce aby to vasa laska vydrzala

sabrina

ahoj...ja som s mojim priatelom tamer rok..strasne moc sa lubime, ale musim sa pomaly pripravovat na to, ze v lete pojdem na dva az tri mesiace pracovat na lod, cize nebudem s nim vobec a bude to strasne, hoci vela zarobim....na jednej strane chcem ostat s nim, lebo som na neho strasne naviazana a zasa na druhej strane potrebujem aj peniaze na studium a inym sposobom ako tymto si to uz neviem predstavit..a chcem s nim ostat

brunca

hlavne si vypln cas-vela vela konickov,nabi si program zacni robit to co si vzdy chcela, prihlas sa na nejaky kurz alebo co, uc sa jazyky....ani si nevsimnes ako to ujde.

matusa

Ahoj.4roky som vydatá a má 1,5ročnú dcérku.Ked som otehotnela,manžel na mňa zanevrel,lebo on dieťa nechcel.Rook a pol sme spolu nespávali.Potom sme to skúšali.Nedala som mu nič najavo,no už pri sexe nič necítim.Teda pri sexe s ním.Stretla som sa s byvalym priatelom a dali sme si pusu,ktorá ma tak strašne vzrušila.Stretávame sa častejšie,no styk sme spolu nemali.Chcem od manžela odisť,dcérku zobrať so sebou,no neviem ako a čo mu povedať.Vôbec o priateľovi nevie.A dcérku má rád.

katika88

Ema ja sa neobavam zeby nasa laska vyhasla len naozaj neviem ako to mam bez neho vydrzat :-( dufam ze nakoniec nikde neodide...
Sme spolu takmer 6 mesiacov.

ema

ahoj katika88, ziadna rada nieje nad zlato. vypocuj si kazdeho no usud podla seba. ako dlho si spolu so svojim priatelom? ja som s tym mojim viac ako rok a z toho viac ako rok sa chystal dakde do zahranicia. tak som si aj zvykla na tu myslienku. teraz mi je horsie ako v den ked odisiel. vtedy som bola doma. teraz som v prahe v skole, som daleko od svojej rodiny a priatelov. priatel bol so mnou pol roka v prahe, už som ho brala ako partnera a nie "iba" ako frajera. Bol mi oporou. preto mi je teraz ťažko. potrebujem ho a on pri mne nieje.
ja však verím v osud. snažím sa mysliet pozitívne no nie vždy to ide. sú chvíle ked sa mi zdá, že to zbehne ako voda no inokedy sa cítim bezradne a neverím, že nám to vydrží.
každý vzťah je iný. jeden vztah odlúčenie upevní, budeš si viac istá svojou láskou a iný vzťah to može zničiť, nie každý dokáže žiť zo snov a spomienok,...a smsiek. neviem, či stojí za to riskovať...
čím viac rozmýšlam tým vacsí chaos mám v hlave. fakt neviem. nechaj to plynúť... asi len toto ti poradím. držím palce nech je všetko OK. papa

katika88

Ema ja by som tiez potrebovala v tomto radu lebo priatel sa chysta do Irska na dlhsi cas a fakt neviem ako to psychicky zvladnem, som nanho citovo velmi naviazana tak neviem co robit aby som sa nezrutila az to pride :-(((((

kvetka

no super moj mail je kvetka2580@azet.sk potom ti dam aj osobny s menom ale nechcem ho tu pisat.no ja mam takmer 18.bol tam minuly skolsky rok.do marca.no ja ti poviem ze som sa modlila kazdy den aby sa vratil a nakoniec tu skolu nezvladol.dakedy sa bojim ci to nie je aj tymz e som mu nedopriala.no a teraz mam vycitky svedomia.ale v pohode teraz ide na vysku tu v nasom meste..:-) no ved ti napisem v maily.a prve dni je chaos a neboj ono sa to zabeha.a ty mas teraz viac casu na skolu ak este studujes,mozes sa trochu venovat sama sebe.a ked sa vrati budete mat peniazky:-) no a frajerov kamarat bol rok v amerike a s priatelkou boli na dialku a zvladli to tiez:-)))