Vztah na dialku

Príspevok v téme: Vztah na dialku
ema

Ahojte, asi to bude taka klasika. Priatel dnes odletel do Anglicka, asi tak na rok. Asi si viete predstavit ako som na tom psychicky. Chcela by som vás poprosiť o zopár rád alebo vašich skúseností. Nechcem velmi smútiť, vlastne nechcem vobec smútiť. Keď som smutná tak je šedé a smutné aj to čo ma kedysi tešilo . Nechcem odpočítavať koľko dní ešte ostáva do jeho návratu. Chcem si vychutnávať dni tak ako som to robila ked pri mne bol. No neviem ako...
Ďakujem vám.

ema

ahoj kvetka.mam sa zvlastne. zmiešane. raz mi je do plaču potom rozmyšľam nad tym, či mi vlastne chyba. asi mam chaod v tej mojej makovici. a chyba mi lebo dnes sa mi neozval:( iba sms napisal.ešte nema česke čislo. všetko mi ho pripomina, každa vec, každa myšlienka... a je mi potom smutno ked si na nho spomeniem. chcela by som si spomenut a usmiat sa. no neda sa...zatiaľ...
ešte stale verim, že zajtra napiše, že s amu tam nepači, že ide naspat:)
ale asi yb som to asi ani nechcela. kvoli nemu. aby si zarobil, aby bol spokojny...
a ty kvetka mas kolko rokov?
a kedy si bola odlučena od svojho priateľa? veď ak chceš napiš svoju mail adresu a napišem ti.papa

kvetka

ahoj to som zase ja kvetka.emicka ako sa mas?a vera no nie su tu len take co tak zili od zaciatku.rok a pol sme boli s frajerom kazdy den a potom isiel do cr na pol roka,,,,takze..ale eme drzim palce velmi.este je asi titeto sni smutna.ale ona to zvladne:-) lebo ma rada svojho chlapca a aj on ju...

vera

Vies sarag, môj terajsi priatel je môj sused, takze to znamena ze sme kazdy den spou. no a ked odisiel iba do ceska na jedem mesiac isla som sa zblaznit. Vies vy ktore pisete ze vztah na dialku sa da prezit, tak som si vsimla ze ste to pisali iba tie ktore tak zijete od zaciatku. lenze mam pocit ze ema s nim byvala dost casto, vies a ono to potom cloveka vezme ked pride naraz den a ty a on sa neuvidite rok.

Ema bud silna vsak si zena!!! (toto mi vravi vzdi spoluziacka ked sa nieco deje:)

sarag

Mila Ema. Na dialku som fungovala s mojim priatelom prve 3 roky, delilo nas 450 km, videli sme sa kazdy 2-3 tyzden, potom sa prestahoval ku mne a fungovali sme ok. Potom som sa ja odstahovala na 1 rok do Anglicka a nas vztah fungoval velmi dobre, tesili sme sa na seba neskutocne a po navrate z Anglicka sme sa zobrali:o)(po 8-ich rokoch)....takze aj na dialku vztah funguje ak sa maju dvaja radi a su si verni,zalezi to iba od povahy. Drzim palce.

jena

netrap sa pre vztahy na dialku mam o 8 rokov starsieho priatela a najprv nas vztah fungoval 2 roky na dialku 350km videli sme sa raz za 3 tyzdne a tiez v lete odisiel do nemecka tak sa uvidime asi tak na vianoce.myslim ze ak ludia vydrzia byt si verny a lubit sa takto na dialku tak ked budu spolu bude to 2x silnejsie. a aspon neprides o tie krasne ocakavania a motyliky v brusku ked ho zasa uvidis.ak su dvaja silni urcite to bude fungovat!!ja sa uz neviem dockat vianoc:-)) aspon na dialku mu mozem pooslat pusinku:-))a predsa je on stale s tebou v tvojom srdiecku, tak ked sa do seba zahlbis tak tam ho isto najdes a mozes byt s nim aspon v snicku. len takto sa to da vydrzat.
a zober si to tak ze aj ked sa trapis je to predsa preto ze milujes!! tak sa drz a vela stasta

sunnysweetie33

ahoj ema..uz treti mesiac som v anglicku..poviem ti,prve dva mesiace sa dali vydrzat,ale tento posledny je na piiiiiip..stale len smutim a placem..ale o dva tyzdne uz konecne idem domov..za rodinou a za NIM,za ktorym mi uz pisti srdce..chcem ti len poradit,ze ak tam bude cely rok,co je 12mes. a ani raz nepride domov,neviem,ci vam to vydrzi..to je strasne dlha doba a vies co sa za tu dobu vsetko udeje..hovorim z vlastnej skusenosti..sice my dvaja sme to vydrzali bez nevery..za to som max. stastna,ale rok je rok..a aj ked nechces,budes sa trapit a budes odpocitavat dni..aj ja to robim,aj ked som nechcela,ved som si hovorila,ze su to "LEN" ubohe 3mesiace..

sjella

ale este jeden pozitivny prispevok : moja sestra chodi s Finom, cize to je vztah na dialku ako vysity a funguje im to. uz 4 roky. ale to mas tak.. kazdy vztah je iny...

sjella

joj moja, mne sa stalo to iste. ak chces cely pribeh, precitaj si temu " som zufala, pomozte prosim". Precitaj si vsetky prispevky (tam sa nachadzaju "doplnujuce infosky), ak chces a mas zaujem :-((( ahoj a vela stastia

sun

Ahoj ema.no, je to tazke, moj bol prec tri mesiace, a prichadzalo mi vselico na um..aj sme sa pohadali, a...ale nakoniec je vsetko este lepsie, ako to bolo..ono sa tymto ten vztah upevnuje, alebo, este lepsie, ukaze sa, ci mate byt naozaj spolu.moj zlaty byva odo mna 400km, a vidime sa jeden vikend za dva tyzdne, ani to kolkokrat nie..no, 6 hodin trva cesta, takze...a bol este aj v Anglicku, takze...clovek si na to zvykne..neboj sa, ved mozno ho pojdes aj pozriet..ale budte stale v kontakte, fakt, lebo sa to, co bolo, to vsetko super uzasne strati..aj ked si budete pisat maily, alebo listy, alebo smsky, ale kazdy den mu daj vediet, ze ho zboznujes, a ze nanho myslis moc...hm, a bude fayn...a tvoja nalada tiez potom bude v poho, ked budes vediet, ze on ta stale lubi, napriek tomu, ze je prec je vsetko v poriadku, vlastne ste spolu, len fyzicky ste od seba..vedz, ze mas niekoho na koho sa mozes spolahnut, najma, ked si vies s nim predstavit zivot, a ono sa to tak naozaj da...hm?