Vztah na dialku

Príspevok v téme: Vztah na dialku
ema

Ahojte, asi to bude taka klasika. Priatel dnes odletel do Anglicka, asi tak na rok. Asi si viete predstavit ako som na tom psychicky. Chcela by som vás poprosiť o zopár rád alebo vašich skúseností. Nechcem velmi smútiť, vlastne nechcem vobec smútiť. Keď som smutná tak je šedé a smutné aj to čo ma kedysi tešilo . Nechcem odpočítavať koľko dní ešte ostáva do jeho návratu. Chcem si vychutnávať dni tak ako som to robila ked pri mne bol. No neviem ako...
Ďakujem vám.

m22

Spiatocnu letenku zozenies v akcii nizkonakladoviek ako Ryanair alebo Skyeurope uz od 1800Sk, bez akcie cca 5-10 000, ale uz sa pomaly zvianocieva, takze s tymi akciami to bude do konca roka horsie

ema

dakujem kvetka, si zlata:) stale pomoze troska optimizmu.
aj tebe dakujem, vera, že mi nepraješ nič zlé. asi to bolo zlé, však?
momentalne som "taka nijaka" nechce sa mi ani plakat ani sa smiat. a som poriadne popletena po všetkých úvahách o našom vztahu, o tom čo nás čaká...

vera

nechcem vam zneprijemnosvat zivot ale poznate niečo ako: zide z oci zide z mysle? viem o čom hovorim, no ja som nebola ta ktorej zislo z mysle. ema si si ista ze vasa laska je pevna a hlavne natolko aby dialka nerozbila vas vztah?prajem ti aby vydržal čo najdlhšie, lebo nikomu neprajem to čo sa stalo mne... držim palce ema

kvetka

a este nasmu vztahu to pomohlo.vies ako sa na mna tesil?po tej dlhej dobe:-) a budem na teba mysliet.napis:-) pa a prve dni budu smutne ale snaz sa rozveselit

kvetka

ahoj emi,ja poznam presne co teraz prezivas.sice ma len 17.priatel studoval v prahe,sice to bolo len na pol roka,ale bolo to pre mna tazke.prve dni som len plakala.ale potom sa to dalo.pisali sme si,predsa je intrenet,web camera a obcas ho mozes ist aj pozriet.ved ta cesta nie je az taka draha.hM?