Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

jana22

Je pravda, že s takých čo prdia, kade chodia je mi zle. Nemajú vychovanie a úctu voči druhým. Prečo majú ich smrady čuchať cudzí ľudia. Na to svoje prdenie majú WC, alebo nech sa zavrú doma a prdia si koľko chcú!

roman99

Pre prda. S tvojím príspevkom si dokázal, že si nevychovaná smradľavá sviňa. Ale za výchovu nemôžeš, to je v rodine.

cipisek

Mne to teda pride dost nechutne. urcite by vo mne vyvolal taky clovek hnus. preboha, prdiet hocikedy... fuj. sorry, ale mne sa z toho dviha zaludok.

kf

nevidim na tom nic zlé, je to ľudsá potreba tak ako jesť a piť. ak ste spolu dlhšie, tak si už asi viac menej dôverujete. tak prečo si neuľaviť? a ak chceš odpoveď
1, áno
2, áno

tukalonikosalamanderoschualinoter

kup mu lieky na znizenie plynatosti.alebo caj som pil aj ja ked ma nafukovalo neviem co to bolo ale mam pocit ze to chutilo ako cesnak.zajdi do lekarni a pospytuj sa

prd

...ROMAN99, po prve cenove skupiny uz davno nie su, ty komunisticky zaostalec, jake smrady jebo..mas asi komplexy z prdenia...vedlajsieho produktu travenia, este napis ze aj sranie je neludske a rovno sa z TEBA poseriem KACO!!!!!!!!!

oops

teda lepsi zaver dna som si ani nemohla priat, dobre som sa pobavila - jedna z najlepsich tem:o)
o prdikoch mi raz manzel hovoril, ze mal kamarata a ze ten ked k nemu dosiel na navstevu prve co bolo sa slusne spytal: "prdi sa tu?" odpoved: "no jasne"...tomu hovorim slusnost:o)

ja som si tiez nevedela predstavit, ze prdiet pred niekym a zivot ma naucil, aj ked mi to trvalo a este aj dnes som s tym nie uplne zzita ale lepsim sa:o)...teda len pred manzelom, ja menej ako on a nie pri jedle a sexe