Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

arabela

peta11

ja mam operovany otvorenou metodou. mne jazvicku absolutne nevidno. ale mala som s nou problemy. vytvoril sa mi na nej taky maly hnisavy pupiacik a nic nan nezaberalo. mala som ju aj cervenu. no potom som bola na dovolenke pri mori a tam mi to uplne zmizlo. uz za 2 dni.

podla mna by si mohla vyskusat nejaky kremik z mrtveho mora alebo si kupit cistu sol, rozpustit vo vode a potierat si to. no dobre by bolo, ked si to natres aby si si to trosku povyhrievala aj na slnku. ta sol ma so snkom urcite lepsi ucinok. alebo je aj taky roztok s vysokou koncentraciou morskej soli.
www.kawar.eu

ak sa rozhodnes to vyskusat, tak to neprezen, aby si to nemala zas moc take ,,vyzrate" z tej soli.

peta11

Prosim vas kto ste po operácii otvorenou metodou, ako u vas vyzera jazva? Tiež ju mate vpadnutu ružovu a 1 mm široku aj napr po pol roku od operácie? Myslite že je ešte šanca že sa jazva sama upravi k lepšiemu? Použivali ste nejake gely?

ivava

Aj ja som bola na operacii nosa...tiež su ešte nejake nezrovnalosti ale myslím že sa to ešte trošku zrovná.som dva mesiace po opke.určite je lepší ako som mala. teraz praktizujem tlakove masaže a zda sa mi že sa formuje k lepšiemu.ja som mala velky nos na moju tvar ale panovi doktorovi som povedala, že nech som to ja a nech mi ho nerobí úplne maly a aj tak je. tý čo nevedeli, že idem na plastiku tak si nič nevšimli.ja som v celku spokojná aj ked dokonalý úplne nie je ale vyzerám lepšie...

tina1112

ved mne nevadi ja si aj zaplatim
ale mne tu prvu robil na moje poziadanie len lokalne
ale ked pichne injekciu do nosa potom ten nos opuchne a neni odhad ako bude vyzerat
ja by som chcela len makku cast uz kost nie

musim sa objednat som zvedava co mi povie

Michal226

Ahoj ja som bol pred 2ma rokmi u Kovaca aj na "oprave" a neplatil som nic.U neho by mala byt reoperacia zadarmo aspon vtedy bola ale ta oprava bola kratko po prvej operacii tak neviem ci by si po takom dlhom case opat nepytal peniaze.Operacia prebiehala znovu v celkovej anesteze z coho mi len vypadali vlasy a pozadovany efekt sa aj tak nedostavil nos je aj po dvoch operaciach u neho hruby dlhy a s roznymi vycnelkami a priehlbinami.Takmer som sa z toho zblaznil a dlho trvalo kym som sa s tym ako tak zmieril.On nema esteticke citenie a to ze som sa rozhodol pre neho povazujem za jednu z velkych zivotnych chyb.

tina1112

ahojte
pred 3rokmi som bola u kovaca na nos
ale spicka mi nejak poklesla a zda sa minejak ten nos dlhy
boli ste niekto aj na oprave u neho len so spickou?
aj vas uspali znova alebo to robili lokalne
cenovo ste platili rovnako ako za nos cely ci je to lacnejsie?
dakujem za odpovede