Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

lilabmw

Asdfka

ty mas komplet nosik?nemozes mi poslat pred a po fotky ?A kto ti ho robil?No premyslam nad tym ze sa objednam k mojmu co mi aj prsia robil a aj k Dr. Cervenovi a potom sa rozhodnem podla ceny aj podla konzultacie.Ja by som len mäkku cast chcela zmensit a trosku zuzit nevadi mi ze mam maly hrbol nechcem aby mi ho sekali :-)

lilabmw

Asdfka

myslis ze moze stat operacia v lokalke len mäkka cast aj do 600 eur?Neviete mi poradit aka je cena pri operacii len mäkkej casti spicky

Asdfka

Marcelina:

Ja som bola v KE a som spokojna :)
a hej vsetko bolo v cene okrem stravy, tu mi nedali, ja som mala z domu vyzivu :)

Asdfka

Marcelina:

Ja som bola v KE a som spokojna :)
a hej vsetko bolo v cene okrem stravy, tu mi nedali, ja som mala z domu vyzivu :)

marcelina78

Reni ty sa nemas co citit ani najmenej trapne, ide predsa o tvoj nos a koli tomu si sla na operku, co nie je nenarocny zakrok, aby si bola spokojna, trapne nech sa citi ten chiriurg, ze nie je schopny si priznat chybu s tym ze sa to neda /ma v pazi/ a teraz musis zasa platit za operku u ineho, co by si mala mat u toho isteho v podstate uz zadara, ked neratam, zeby ti mali dat odskodne - bolestne este...Ale to je asi slovenska realita, asi kdesi v Nemecku by sa ti to nestalo, lekar by si nechcel kazit meno nejakou prkotinou, co vybavi za polhodku operacie....

marcelina78

Asdfka a kde si bola, vysledok dopadol dobre? 1100 je dobra cena vratane anestezie a pobytu+ stravy na jeden den..

Asdfka

Marcelina:

Ja som tiez bola na komplet nosa, a hojila som sa dobre, do 10tich dni som bola uz bez modriny. No ono to je dost individualne.
Ja som chodila aj s obvazmi po vonku a nevadilo mi to vobec :)

A neviem ti poradit ktory z nich, kedze ja som u nich nebola :)
Platila som 1100 eur, ale 1500 je dost velka palka.

Ak to vazne nepotrebujes tak ani nechod :)

marcelina78

Dievcence uvazujem aj ja uz dost vazne nad operaciou, u mna by slo o komplet upravu pod celkovou narkozou, povdzbudili ma vase prispevky, ze sa to da vydrzat aj tamponada, no neviem sa rohodnut, Mudr. Hedera -Interklinik BA, alebo Mudr. Marshal z Trnavy...Oboch dost chvalia. Hedera mi napisal, ze o 2 tyzdne po operacii mozem bez modrin medzi ludi, tamponada 2-3 dni, cena neviem do 1500 eur komplet, u Marshala nemam prehlad kolko, ale asi podobna suma. Este neviem ake su cakacie doby, co som citala BB u cervena aj 3/4 roka, co je strasne dlho, to by ma aj chut presla:D