Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

M 25

zdravím ,,mňa čaká o dva mesiace septorinoplastika u doktora Kováča v BB.. tu sú o tom staré príspevky,, nemáte niekto niečo nové? ste spokojní s jeho prácou?
a čo doktor Kočajda?
vdaka

Janete

Ahojte. Vidím, že k tejto téme sa už veľmi dlho nikto nevyjadruje, ale predsa to skúsim. Chcem sa opýtať, akú máte skúsenosť s dr. Kováčom z BB za posledný rok, príp. s reopráciou u neho po inom chirurgovi. Mne zostal nos veľmi krivý, preto by som ho chcela u neho vyrovnať. Čítala som staršie príspevky a niektoré sú dosť negatívne. Môže niekto napísať ak má s ním naozaj dobrú skúsenosť? Aké robí špičky? Nie sú moc padnuté, príp.dohora? Ďakujem.

Janete

Ahojte. Vidím, že k tejto téme sa už veľmi dlho nikto nevyjadruje, ale predsa to skúsim. Chcem sa opýtať, akú máte skúsenosť s dr. Kováčom z BB za posledný rok, príp. s reopráciou u neho po inom chirurgovi. Mne zostal nos veľmi krivý, preto by som ho chcela u neho vyrovnať. Čítala som staršie príspevky a niektoré sú dosť negatívne. Môže niekto napísať ak má s ním naozaj dobrú skúsenosť? Aké robí špičky? Nie sú moc padnuté, príp.dohora? Ďakujem.

Lionelka

Ahojte!

Tiež rozmýšlam nad operáciou nosa. Prosím Vás, máte nejaké skúsenosti so súkromnou klinikou Esthetic v BA?
Ďakujem :)

oleandrovnik

Myslite si ze je vhodne pohravat sa s myslienkou ist na reoperaciu k tomu istemu doktorovi? Ako sa hovori 2x do tej istej rieky... a ako som citala na forach asi kazdy jeden lutuje toto rozhodnutie. Dakujem za nazory.

Myslela som reoperaciu v ramci reklamacie, alebo tak nejak...

oleandrovnik

Ahojte mam tyzden po septorinoplastike. 1. den sa mi moj nos pacil. Ale zrazu mam pocit ze je rovnaky ako pred operaciou. Myslite, ze je to opuchom? Lebo ten moc nie je viditelny iba tie modriny. Dakujem za odpovede.

adul

Ahojte aj ja som postúpila plastickú operáciu nosa - rhinoplastika (kosť) a som nespokojná, nos sa mi predĺžil, vyzerá ako chobot a tá špička mäkká časť mi zhrubla, ako kebyže tammám prebytok kože. Hrôza. Po operácii som už 7 rokov a nie je dna čo by som sa tým zaoberala. Ak máte taký nejaký prípad, môžete mi napísať. Tiež by som bola rada, kebyže mi napíše niekto kto už druhý krát postúpil operáciu nosa a u koho a či bol spokojný.
adula3@post.sk