Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

tchibo

Neda mi neozvat sa, ked citam, co za bludy sa tu pisu.
Mne robil plastiku Dr. Kovac a som maximalne spokojna. Zmena z profilu poriadna, zpredu tiez, hoci sa mi charakter a styl nosa nezmenil. Proste chcela som zostat sama sebou, len mat rovnejsi a mensi nos. Zatial kazdy, kto vie, ze som bola na plastike, tak hovori, ze v zivote by nepovedal, ze je moj nos robeny. Vyzera prirodzene a stale som to ja.

Podaril sa na 1x, hoci som potom bola na malej korekture nosnej dierky, nakolko sa mi jazva zle zahojila a nejak vyskocila chrupka a tym padom sa mi horsie dychalo. Ale nefnukala som na cely svet, ale zavolala Dr. a riesila to.

Michael, je velmi detinske a prizemne sa tu osocovat na Dr., ked nie si ani schopny mu zavolat a prist za nim a z oci do oci si vydiskutovat, ze co ti vadi - resp. s cim mas problem. On sa nema ako dozvediet, ze sa ti nieco nepaci, pokial sa neozves TY SAM!!!! Vyplakavanie a osocovanie sa ti nepomoze. Tak uz konecne bud dospely a postav sa problemu zoci voci a zavolaj mu. Myslim si, ze by malo byt hlavne v tvojom zaujme to poriesit. Predpokladam, ze si urcite objednany este na kontrolu, min. mna objednaval kazde 3 mes. Takze konecne zacni triezvo uvazovat.

A myslim si, ze ziadny chirurg na svete Vam neda zaruku, ze sa operacia podari podla predstav pacienta, kedze vysledok ovplyvnuje velmi vela faktorov, ktore sa ovplyvnit jednoducho nedaju. Ale vzdy sa do urcitej miery da este kadeco dokorigovat. Ale pokial je clovek ticho, tak tazko sa da nieco riesit.
Ako sa vravi: "nememu dietatu ani vlastna matka nerozumie."

Pokial si vsak cakal, ze plastikou nosa sa zrazu vsetko zmeni, tak si na velkom omyle. Mnoho ludi podla mna si tvoj "hrbolaty" nos doteraz ani nevsimlo. Komu robil problem si bol iba ty sam.

A pokial mas kamaratov, tak su kamaratmi preto, ze si mate co povedat a rozumiete si a nie kvoli tomu, ze mas nos aky mas.

Takze pokial ty nezmenis svoj postoj sam k sebe a pokial budes taky negativista, tak ti nepomoze ziadna plastika nosa ani nicoho ineho. Tvoj problem je v TVOJEJ HLAVE.

Drzim ti palce, aby si konecne nabral odvahu a zacal triezvo uvazovat ako dany problem riesit.

Carie

Renca daj cislo mobilu poslem ti to cez MMS a mozes to sem hodit ty. Uz sa tesim na tie vase splasnute xichty ked to uvidite sestricky od Kovaca :-)

Lucia203

Je to možne že sa to aj takto robi pretože asi ak by mi kosti spojil uplne do striešky bola by kosť velmi uzka spredu , nie?

Lucia203

Ja necitim na dotyk ten spoj v strede kosti ako vy, ale ja to mam tak, že citim spoj na kosti asi 4 mm od stredu kosti na jednu stranu a asi 4 mm od stredu kosti na druhu stranu, čiže nemam ten spoj v strede ale tak trošku dva spoje od stredu kosti po 4mm do stran.
Aj takto sa to robi? Vyzera to tak akoby mi nespojil kosti uplne do striešky ale nechal to asi 6-8 mm otvorene a navrch mi položil kusok z kosti čo pred tým odsekol . Nevadi mi že to asi takto robil ale robi sa to vôbec aj takto? Nie je to zle iba na jednej strane mi je z určiteho uhla vidno taku spojenu čiarku na tej kosti.

Carie

No ja mam pokazeny usb kabel, skusala som to pripojit na inom pocitaci, ale vobec to nereaguje, a to je ta snura uplne nova. Musim to poslat do opravy, takze tu fotku sem bohuzial tak skoro nedam.

Michael86

Ale aj tak je to na houby videl som sto krat krajsie odvedenu pracu na prvy krat ani vy by ste nemoli spokojný na mojom mieste tak sa necudujte a chvalte nadalej Kovaca nech je o dalsie sklamanie na svete viac...A ze ja placem ?more vsak to nieje sranda ja neplacem ja som len nespokojny a opravnene s cim mam byt spokojny s tym ,ze som o cca o 1000e lahsi ?Nech sa vam paci skuste si to a ty z chiramedu tiez neplac ,lebo ten nos mas isto lepsi ako ja .

Michael86

Ten hrbol co mam je len koža nieje to kost je to taka hrubsia koža čo sa dobre nezrastla s kostou tak je tam este šanca ,ze sa to zrastie aj ked tomu nedavam nejake velke sance no natieram to takym kremom proti opuchom je to aj na poskodenu kozu a pomliazdeniny ta hrubsia koza sa mi tam vytvorila preto ,lebo som si to stale chytal a stlacal este pred op ak by sa to zrastlo zanikla by aj ta priehlbina a bolo by to ako tak ok mohlo sa aj horsie stat napr mi mohol ist nos do strany co sa nastastie nestalo a dufam ,ze uz ani nestane pri hojeni .