Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

laura023

Ahojte,bol niekto nedávno u Dr. Kováča na rhinoplastike? Ja mám zajtra konzultáciu,takže som nedočkavá,neviete niekto kolko cca stojí operáciu u tohto pána doktora?

M 25

a áno, prvá op .. tak som trochu zmatená :)
na konzultácii mi robili aj endoskopiu, aby videli dovnútra, ževraj to je des ! a čudovali sa, ako vôbec dýcham :))

bola som tam hodku.

M 25

23.4 bola konzultácia a 15.7 ma čaká op.
šla som hlavne kvôli krivej prepážke, ale rozhodla som sa aj urobiť zvonku upravy, nakolko mám komplexy z neho celý život..
bola som v ambulancii s Kmeťovou a konzultoval aj Kočajda..ale operovať ma bude Kováč,,
na Kmeťovú som počula super veci, na Kováča taktiež, ale na Kočajdu negatívne.. tak uvidíme..
len som chcela skúsenosti z tohto obdobia tam u nich :)

Janete

A konzultovala si priamo s ním? Vraj niektorí mali konzultáciu u Kočajdu, aj keď boli objednaní u Kováča. Ako dlho trvala konzultácia? je to tvoja prvá operácia?

M 25

Janete, odvtedy už prešlo vela rokov :)
a čítala som diskusiu od začiatku.. no väčšinou ho chvália.. je to asi aj o šťastí ..
samozrejme, že je to strach.. ale nebojím sa ani tak o to, čo sa mi stane počas celkovej anestéze, ale že nebudem spokojná s výsledkom :D

Kathy1988

Ahoj Janete, ja mám presne tky isty problém ako ty . prosím Ta ozvi sa mi , nech vymeníme skúsenosti :) angelPALOMA@azet.sk