Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

ja tak isto, som nadmieru spokojná, rovný, hladký, bez hrbolčeka, nezmenil sa, aj po tých mesiacoch je super a nemyslím že by sa to už zmenilo k horšiemu. Síce odpúchal dlho, ale výsledok stojí za to. Doktor Červeň má zlaté ruky a ja som mu veľmi vďačná, že mi pomohol a že všetko dopadlo takto. On má estetické cítenie a plne som mu dôverovala hneď na začiatku. Takže ja som max. spokojná :))) Všetkým čo sa odhodlajú držím palce :) Stojí to za to, len si treba správne vybrať operatéra

Lenka8

Ja som našla velmi chapaveho chirurga dr Hederu a takych je veru malo na svete. On mi vravel že nos bude navrchu hladky aj na dotyk ako od prirody a taky aj je a je aj uplne sumerny nemam dovod sa sťažovať a ak by niečo vraj sa možem kludne ozvať, nevykašle sa na mna on rieši aj malu nesumernosť. Ale myslim že nebude treba :)

Lenka8

Inak nedajte zo seba pred chirurgom urobiť dismorfofobika - to je človek večne nespokojny so sebou aj s operáciami. Ak je dobre urobena operácia, pekne a sumerne ako u mna tak nie je dovod sa stažovať. Ja ak by som mala nos hrbolčekovy po operácii alebo nesumerny tiež by som žiadala opravu je to uplne logicke ved to chceme mať pekne. Takže ak vam niečo vadi žiadajte opravu aj ked chirurg z vas spravi dosmorfofobika chodte inam

00lincy00

Dobry den, chcem si dat plasticku operaciu nosa, uvazujem o doktorovi Cervenovi. Mate s nim niekto skusenosti ?

00lincy00

Dobry den, chcem si dat plasticku operaciu nosa, uvazujem o doktorovi Cervenovi. Mate s nim niekto skusenosti ?

Lenka8

Ja som bola operovana dr Hederu z Interklnik. Ma skvelý pristup pred operáciou aj po operácii keď som sa prebrala z CA ma prišiel pozrieť na izbu. Nos mam taky ako som vždy chcela sumerny, maličky a rovny spredu aj z proflu.
Najdôležitejšie pre mňa je že sa môžem na neho kedykoľvek spoľahnuť ak by som mala problem, nevykašle sa na mňa ako väčšina chirurgov, ktorí ani na mail pacientom už radšej neodpovedaju.

Mia6K

Julia123
mne takyto problem čo maš ty opravoval chirurg dr Kovač a dopadlo to dobre mala som tiež vpadnute nosne kridlo asi 3 mm a daval mi tam štep zo septa. Ale musel použiť otvorenu metodu aby lepšie do toho videl, je to mu už 5 rokov a všetko je zatal pekne sumerne.

peter25

ja urcite nie, ja som stastny, nevravim, ze je to dokonala sumernost, ale co na tele je dokonale sumerne, konecne mam rovny nos, dycham, nemam zapal dutin kazdu boziu chvilu, a jedna mala 1mm prepadlinka ma vobec neberie

peter25

Ahoj Julia, ja mam mierne vpadnutu pravu stranu, nosne kridlo sa trosku prepada pri spoji chrupavky a kosti, je to sice vidno, ale len pri istych okolnostiach, je to asi uz lahsi zakrok/niesom doktor, len tipujem/ ako cela rhinoplastika, ale oproti tomu hnusnemu ratafaku co som mal, je toto obrovsky upgrade, tak ja to uz necham tak. Ako to vyzera u teba?