Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael25

A taketo referencie bude mat odo mna vzdy nepomohol mi len to zhorsil tak sa opravnene hnevam a nezabudnem na nieco do coho som vkladal nadej ze sa zlepsi ale .... nic z toho sa nekona za 750eur mam aj tak krivy dlhy nos ako ja pred op a dalo sa to spravit pekne .

Michael25

Mne tu ho odporucili a neviem preco asi mi chceli ublizit za co im velmi pekne dakujem vy viete o koho sa jedna ...A verim ze počet rhinoplastik na orl klinike rapidne klesol a este treba trocha aby to skoncilo uplne oni tqam robia mandle polipy v nose prepazky ale na rhinoplastiku nech si netrufa Kovac lebo na to nema

Michael25

Je to aj tak ale aj ze si ju vsimne a nedokaze ju opravit zazil som to oni to nevedia asi a hlavne nie tam kde som bol ja robia minimalne upravy a to je ta ich prirodzenost ze len nieco zacnu a nedokoncia to cim ostane krivy akoze prirodzeny nos a mozte ist na operaciu aj 5x aj tak to nebude ok mozno niekomu sa to ako tak podarilo no ak by som mal odporucit niekomu Kovaca tak to nie nikdy by som mojmu znamemu neodporucil tohto chirurga lebo viem ze by som urobil zle

milla

LUCY, som rada, ze uz mas termin, ja som sa tiezobjednala na konzultaciu a som rada, ze som sa konecne rozhybala :)

DAVIDOFF, ak by si mala cas, poslala by si mi tie fotecky? dufam, ze sa Ti nosik krasne hoji.

ossoso

díky chalani,že ste sa ozvali..aj ste ma potešili s tými dierkami, ešte neviem kedy a či vlastne sa odhodlám lebo mám dosť iných zdravotných problémov .. ale rád by som išiel . a hej mal by som íst do BA.. antolska..peter25 aa zasmial som sa na tých starostiach :D pred zrkadlm,, díík

Michael25

A mam aj ine starosti nie len sediet pred zrkadlom ale ked je nieco na prvy pohlad krive tak je to vidno.Ty Peter mas oproti mne nos zoperovany krasne ty sa na to pozeras inak ani ty by si nebol spokojny s viditelne krivym nosom po operacii .

Michael25

Ossooo len nechod v ziadnom pripade ku dr.Kovacovi do BB tu bolo tolko pisane ze aky je skvely no vobec to nieje pravda v poslednom case ho to asi prestalo bavit ja som mal velky nos pred op a mam aj po operacii a aj krivý kadejako aj v spicke aj s hrbolom a on zasadne nezmensuje je zastancom prirodzenosti tak aj hrbol na nose necha a potom povie ze muzom sa rovny nos ani nehodi ze u muzov je hrbolcek na nose ziadany no taky nos nech si necha mam po operacii skoro pol rok a doteraz som sa s tym nezmieril ze ako to odflakol nemam sice taky velky hrbol ako pred operaciou ale nos je za to hrozne siroky a ta kost hruba s malym hrbolcekom ale ani spicka nieje v poriadku on vie operovat maximalne tak prepazku ale co sa tyka estetiky Kováč je kazdopadne zla volba a u muzov mu to ani nejde ked necha nos krivý povie ze "nedali sa vam dobre zlomit kosti " sarlatan jeden .

peter25

Ahoj Ossoso, jasne, ze sa to da, ja som zakrok absolvoval pred dvoma rokmi, nevravim, ze mam dokonaly nos, ale je to obrovsky upgrade oproti povodnemu nosu. Ja som mal zlomeny, nakrivo rastuci nos s hrbom, a dnes mam mensi rovny nos so sumernymi nosnymi dierkami. Otazka je, odkial si. V Bratislave a Trnave je velmi dobry Dr. Marsal, v Banskej Cerven. Mna operoval Doc. Dolezal na Antolskej, celkom sa s nim pohral, a dopadlo to dobre, ostali mensie nerovnosti, ale tie riesi len clovek, co nema vacsej starosti, nez travit cely den za zrkadlom.