Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peta11

Ja mam tiež nos navrchu hladky na dotyk. Ale až po reoperácii, lebo po operácii bol na dotyk citiť 2 mm hrbolček navrchu tiež v strede nosa a ten mi chirurg zbrusil. Takže nos by mal byť navrchu hladky ako mi to aj moj chirurg povedal preto mi to ochotne opravil.

Michael25

Iva co mam hovorit ja Kovac aj videl ze je nesumerna spicka aj dalsie veci a ani sa do toho nechcel pustat v zahranici si davaju zalezat nepotrebuju nespokojnych pacientov aby im robili zle meno ani dr.Cerven nema nespokojnych klientov a to je zaklad uspechu Kováč je uz vyhasnuta hviezda v minulosti k nemu chodilo vela ludi na rhinoplastiku uz vtedy bola drviva vacsina nespokojna a teraz uplne vsetci skoro bud musia ist na reoperaciu a stava sa ze ani po nej to nieje ok ako u mna ...Tym zakrokom mi zobral to moje ja a namiesto pekneho prirodzeneho nosa mam hruby masivny nos krivý hned ako vstanem rano najradsej by som skapal a kazdy den mi je takto na p..u neviem dokedy to este budem zvladat ale ked denno denne rozmyslam nad tym ze si nieco urobim to uz nieje dobre ...

Michael25

JA111 ani mne sa nepodarila operacia ten zakrok ma aj zmenil vyzeram inak asi aj starsie predtym mi tipovali menej a hovorili ze vyzeram mlado teraz je to naopak a nos je aj tak krivy a hlavne hruby a dlhy s roznymi chybami od vypuklej kosti na jednej strane hrbolu az po prepdnutu spicku ...Budem rad ak mi posles tvoje foto verim ze si na tom lepsie ako ja

davidoff

Trueheart

wobenzyn som brala a obklady som si dávala len prvé 2 dni, potom už nie. Pomaly mi to odpúcha, ale stále jedna strana je ešte trochu opuchnutá.

rory29

Ahoj Ja111

minuly tyzden som bola na konzultacii u dr. Gubu lebo som ho zvazovala no po konzultacii som si to hned rozmyslela podla mna to je jeden namysleny aroganty ..ehm.
neverili by ste o com sa so mnou na konzultacii rozpraval (bolo to vsetko okrem mojho nosa)
A tebe sa co nepodarilo? Preco niesi spokojna. Ak by ti to nevadilo ja by som si chcela pozriet tvoj nos. Mozes mi poslat foto na robyn29@azet.sk

Trueheart

Ahojky, davidoff :)
som rada, že si s výsledkom spokojná. Chcem sa spýtať, brala si Wobenzym? Dávaš si aj teraz obklady, keďže spomínaš, že to máš ešte na jednej strane napuchnuté.
Ďakujem :)

davidoff

ale zboku z ľavej strany ho mám ešte napuchnutý, z pravej nie, z ľavej ešte áno. Strašne dlho to trvá kým nos získa ten celkový tvar.

davidoff

možno časom ako sa mi to bude hojiť sa mi to zmení, ale teraz som si bola pozrieť nos v zrkadle a prešla som si prstami po ňom a mám ho rovný a hladký. V piatok idem na kontrolu :)

Michael25

Iva ja som to miesto po prvej operacii tiez mal hrbolate teraz pri druhej op aj zbrusoval tak je to miesto hladke ale nos je celkovo krivy lebo ten uhol medzi celom a nosom je mierne prepadnute a to tam mam aj tuhy stiep.Myslim ze to mas hrbolate preto ze po odstraneni hrbola to nezbrusil niektory chirurgovia neradi brusia lebo ta kost moze reagovat tak ze zhrubne.