Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Nerad by som vyznel ako nespokojny. Prave naopak, nos je uplne uplne fajn, je v strede, je rovny, ale vzhladom na to, ze kosti boli predtym v zlom stave, tak na pravej strany mi ostala mala priehlbina, kedze asi nebol dostatok kosti, neviem, to uz teoretizujem, hlavne to vidim iba ja...cize super. V podstate mam zadarmo konecne pouzitelny ksicht a to ma tesi :) Kto chce fotku, napiste mi sem svoje maily pls. A Davidoff, davno sme nekecali, napisem maila, ahoj ahoj :)

sabina1205

Zdravim,
ja som takmer rok po OP, tiež som bola u doc. Doležala v BA. Tak ako aj Danika tiež ho nemám úplne dokonalý a súmerný. Jeden profil je trošku horší ako druhý, tiež dierky nie sú úplne súmerne, aj tá kosť je trošku hrbolatá, ale tak ako písal aj Peťo, tiež by som mohla ísť na opravu, ale nechcem riskovať, že by to mohlo dopadnúť ešte horšie a navyše v porovnaní s pôvodným nosom je to mnohokrát lepšie a tieto moje chybičky nie sú zase až také moc viditelné. Aspoň vyzerá ako prirodzený a nie už na prvý pohlaď operovaný. Ale aj po tolkých mesiacoch sa stále ešte občas mení.

davidoff

peter25

Peter ty máš nos super, bez chybičky tak netáraj, že neni 100% je super. Mne operoval nos doktor Červeň a výsledok je výýýýýýýýborný, viac než výborný ja som spokojná na 110%, pretože je pekný, rovný a prirodzený. Peťo Tebe som fotky posielala tak vieš. Ja odporúčam určite doktora Červeňa, aj iné kamošky u neho boli a odviedol super prácu :)

rory29

Danika

Ja sice este ten svoj nos neviem hodnotit lebo som len tri tyzdne po a nos je este dost opuchnuty ale zatial ho mam na vrchu hladky. Ty si ho mala hned od zaciatku hrbolaty alebo sa ti to prejavilo az ked ti opuch zmizol?

rory29

peter25

Mna by tiez zaujimala fotka tvojho nosa, rada si pozriem docentovu pracu. Mozem ti poslat aj ja svoju ak by si chcel.

rory29

Marko tiez ti odporucam docenta Dolezala, operoval mi nos pred tromi tyzdnami a som spokojna mam krasny rovny nostek, je sice este dost opuchnuty ale uz teraz je pekny, dufam ze sa nijak nepokazi. Povodne som mala ist k dr. Cervenovi ale cakat rok na operaciu som nevydrzala, a som rada lebo aj docent Dolezal je velmi sikovny.
Drzim palce :)

peter25

Danika, samozrejme, ze ma mrzelo, ze nemam dokonaly nos, a mal by som moznost to dat prerobit, ale za a: mohlo by to dopadnut horsie, a za b: ten stary nos bol spatny ako tyzden pred vyplatou, a zrazu mam nos lepsi, rovnejsi nez 90 percent ludi, sak to je predsa super. Sadni si do MHD celom ku ludom a sleduj im nosy, ze kto ma rovny nos, dojdes na minimum ludi. Ak chces, posli mi fotku nosu, predtym a potom, ja ti tiez poslem...

Danika

Hm, to potom iba ja ho mam taky divny? Vy nemate z nosa takyto čudny pocit? Ja sa učim tie chyby vnimať prirodzene ale je to ťažke.

peter25

Mal si uraz a mas krivu prepazku? Tak urcite navstiv ORL, daju ti odporucanie na sepltoplastiku. Mna operoval Doc. Dolezal na Antolskej v BA. Je sikovny, zaroven mi nos zroval zpredu aj z boku a bola to makacka, lebo to bolo riadne do strany a hrbate. Po opke nebola nejaka velka bolest, zvladol to uz kde kto. Najlepsie je chirurgovi presne popisat predstavy a pripadne ak si zrucny v photoshope spravit obrazok, on povie co je realne a co nie