Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Larrra

ja som bola u Červeňa vo februari, zužoval mišpičku aj bázu nosa a trochu ho aj skrátil, mozem povedat, ze som spokojna

Vlado888

Dobry den.nevie mi prosim niekto poradit dobreho lekara (pracovisko) na esteticku operaciu nosa Najlepsie v BB kraji...ale uvitam aj ine rady. Surne, rad by som to stihol do dovolenky.
Dakujem

Kateska

Ahojte, aj ja idem k Cervenovi.....asi o hodku:) Uz cakam na izbe kedy si po mna pridu. Mam hrozny strach z dychania pocas tamponady. Drzte palceky:)))

Kateska

Ahojte, aj ja idem k Cervenovi.....asi o hodku:) Uz cakam na izbe kedy si po mna pridu. Mam hrozny strach z dychania pocas tamponady. Drzte palceky:)))

millena

menndy a ostatni,
ak ma niekto zaujem o termin konzultacie u dr.cervena v bb buduci tyzden, dajte mi vediet na mail millenna@pobox.sk, ja som mala ist povodne tam, ale sa zmenili okolnosti.

menndy

baby zavidim ktore mate potom alebo uz idete..:) ja cakam len na konzultacku uz dva mesiace..:( a este dalsie dva musim.:( strasne to ide pomaly u toho cervena.. ale tak dufam ze to vsetko sa oplati

marcelina78

ahojte, kto je prosim najlepsi odbornik v okoli BA prosim? Pocula som dobre referencie aj o dr. Marsalovi z Trnavy, neviem teda, komu ist na konzultaciu. Co ma dost odradza, ta tamponada v nose a dychanie ustami, to si neviem predstavit, kolko dni to trva? A za aky ca, vy co to mate za sebou ste vyzerali zahojeni? Akoze ste mohli ist bez obav na ulicu? Co sa tyka po operacii, treba chodit k operujucemu lekarovi na kontroly? Ako casto? Dakujem

Michael25

Ci co ?To je ako z nejakeho serialu ...Tusim z profesionalov,alebo nejaky sleng to neviem ,ale jedno viem Kováč a orl klinika najlacnejsia a najhorsia rhinoplastika na Slovensku hrubá robota bez stipky estetiky je na to zaruka opakovanej sluzby ,ale ani ta vas neuspokoji to je moja skusenost dlhy hruby hrbolaty nos aj po dvojnasobnej kure viac nemam co dodat ..akurat ze pan chirurg by mal uz ist asi do dochodku ...