Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

eskimacka

isla by som na konzultaciu do BB, ale velmi ma odradza ta dlha cesta, som z Ba,ak ste niekto z Ba boli na opke v BB, cestovali ste tam den vopred?, ci ?

danka 0

Ak ste boli u hociktoreho chirurga a operácia sa mu nepodarila, išli by ste k tomu istemu chirurgovi aj na opravu? Verili by ste mu ešte raz? Alebo by ste si hladali už radšej niekoho ineho.

janulka88

Davidoff,

prosím ťa poslala by si mi nejaké foto? Uvažujem o operácii u doktora Červeňa, zatiaľ som sa dočítala len samú chváľu no jeho prácu som ešte nevidela. Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem veľmi pekne.

jana.barbusova@gmail.com

Wara

No ja sa musim pochvaliť, bola som na operacii u MUDr Červeňa, minuly piatok mi dali dolu dlahu a vysledok je super, teda ani predtym som nemala nejako hrozny nos, len mi zuzil a skratil spicku, kedze som nikomu o tom nepovedala, nikto si dokonca ani nevsimol, ze mam iny nos, ani len rodina, ale pre mna je tych par milimetrov markantny rozdiel, a kedze ako medicka viem, ze operacia spicky nosa je v estetickej chirurgii jedna z najtazsich a uz som videla zopar pobabranych nosov, v takuto symetriu som ani nedufala, takze u mna spokojnost a vrelo odporucam.