Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Lu_cia ja mam presne ten istý problem zbrusoval mi chirurg hrbolček medzi kosťou a chrupavkou bol sice menši, vlastne neviditelny asi týždeň ale teraz tam je. A ak tak nato pozeram je skoro taký istý ako pred tým. Ak by nebol ten hrbolček tak mam nos taký aký som vždy chcela a za aký som si zaplatila viac než ine pacientky (ja krava) aj keď nie je uplne sumerný, to nie je tak vidno. No ten hrbolček ma tam trapi. No a zase mam slzy v očiach, keď som si tvoj prispevok prečitala. Prečo všetci chodite na kontroly a na mna sa chirurg vykašlal? Ja mu nemam ako povedať že mam znova ten problem, lebo ak by som sa odvažila tak nemam naladu na ten jeho arogantný pristup už.
A ešte viac je mi luto že vie chir. čo ma operoval spraviť krasny nos, ak by som o tom nevedela a vedela že robi škaredo tak mi to nebolo tak ľuto. Viem že sa tu stale len žalujem... ale keď ja to nemam komu povedať.
Danka000 na tom videu tej babe spravil fakt pekný nos. Snaď nebude riešiť taketo problemy, lebo ja som tam ten hrbol mala hneď po operácii a ona tam nič nema. Takže bude štastna. A o rok možno aj ja :-(

Lu_cia

Ahojte priatelia, pozeram, ze sme tu stale viac-menej ti isti...

OP som mala pred rokom a bola som nedavno poslednykrat na kontrole. Nos mesiac po operacii nevyzera ako po roku od operacie. Aj ked je chirurg sikovny, to hojenie moze dopadnut vselijako. Tak sa hlasim aj ja k tym, ktorym sa spravil na nose hrbolcek :) Uz mi ho raz primar daval dole (to bol dost velky) a teraz sa tam vytvoril znovu, ale mensi. Stale sa vsak moze zvacsit, to sa potom budem musiet znovu ohlasit u Kovaca. Rada ho sice znovu uvidim, ale prosim, uz nech nie kvoli nosu :D

Moj nos je lepsi nez bol, to sa neda popriet, len ho tam spati ten vyrastok medzi kostou a chrupavkou. Je vidno pod urcitym uhlom, svetlom spredu, to by mi ale nevadilo, este sa to da. Ak este ale trochu vyrastie, zboka to uz bude vyzerat, ako keby mi na nose nad spickou kus chybal, robi sa tam taka prepadlinka tym, ze nad nou rastie vyrastok. A to uz nevyzera dobre :(

Kovac povedal, ze ked sa to zhorsi, mam dojst, nieco vymysli. Je ochotny, nemyslim, ze by niekoho odmietol (reopku) z lahkovaznosti. Vraj sa to dalsim zasahom moze objavit znovu, inde a este vacsie. Ako zastavit hojenie tej chrupavky? Nemusim mat ten nos dokonaly, ale co uz, ked to vyrastie, tak to tam je jednoducho vidiet...

Pisem vam vsak preto, ze uvazujem nad tym, ze si dam do nosa vstreknut nejaku vyplnovu latku, aby nevyzeral, ze mi z neho niekto odhryzol - ale to len v krajnom pripade. Ja uz chcem mat s tym pokoj.

Ako je to mozne, ze celebritam sa nosy vzdy podaria? DO KELU :D

Oriesok_

Danka asi preto že si natrafila na nejakeho amatera, alebo fušera ktoremu ide iba o peniaze a nie o to ako ten nos vyzera po operáci a či si s výsledkom spokojná

danka000

Prečo niekomu dokaže spraviť chirurg nos pekný, rovný na prvý krat a ja ho nemam ani na štvrtý krat? Raz mi nechal hrboľ na kosti, druhý krat, kvôli zlej komunikacii so mnou (lebo bol urazený že som prišla na opravu) mi nenapravil ani nenavrhol napraviť nos čo som mala o pol cm nakrivo spredu, potom pri dalšej op. mi nechal hrboľ na chrupavke. Niekdy mam pocit, že ten chirurg čo ma operoval nema ani tušenie ako vyzera normalny nos. Citim sa akoby som stratila 4 roky života len čakanim na reoeprácie a v smutnej nalade. Teraz je to lepšie len ešte stale je hrboľatý takže tiež aj ja čakam na 5 operáciu nosa ale už inde.
Napr tejto babe aky pekný nos spravil na prvý krat a a určite by jej ho nenechal spredu nakrivo
plastikapraha.cz

janchili

Oki tchibo,
tak ja mozno za tym Kovacom skocim.. lebo stale som taka nerozhodna..chvilu si vravim ze to necham tak..pak ked vidim niekde moju fotku na ktorej "nosanek" boci do strany...chytim depku a chcem ist znova.. ach jaj.. :-/ ja sa bojim ze ak sa mi tie hrboly a nerovnosti urobili raz..ci proste nemam taku predispoziciu hojenia a ze sa mi to spravi zase.. a mozno horsie...

Oriesok_

Peter25 ak sa ,môžem opýtať maš aktualnu fotku z profilu? :-) A poslal by si mi ju ak maš? Ďakujem
katrin_222@azet.sk

Oriesok_

Aha lebo mne špičku aj zužoval aj uberal zvrchu špičky asi 2-3mm lebo som ju mala aj hore trošku zagulatenu no a vtedy bola gulata potom po operácii mi zostala vidno akoby trošku predelena, asi mi to nespojil iba pouberal. Ale to je maličkosť to mu možno nespomeniem, lebo určite to vidim iba ja videla som aj horšie špičky nosa čo boli fakt vidno že su predelene. Ani ja nemam nos po bokoch na chrupavke sumerný to sa ani neda spraviť a ak to niekto ma sumerne je to štastie a nahoda, viem. A ani to nie je take zle. Len čo ma najviac štve je to že navrchu čo som mala hrboľ je sice preč,len 3 mm vystupený hrbolček medzi kosťou a chrupavkou nevyzera veľmi prirodzene :-). A štve ma to tam.
Ďakujem za info, len mam obavu že mi povie že to nevadi a je to dobre a kvôli takej maličkosti na objednavať nebude :(.

peter25

ja mam spicku gulatu, ale pozor, tu mi chirurg neoperoval, mne len lamal kosti a posuval cely nos smerom do stredu a zuzoval. Kosti, ktore boli sekane, vzdy budu trosku hrbolkovite, u mna je vidno len drobne nesumernosti, ked sa clovek zameria, je ich vidno, ked nie, je to bezny nos, bezny nos na ktory ked upozornim, tak ludia povedia, ze vobec to nieje vidno a reaguju otazkou, kde mam jazvy. Na Doc. Dolezala len jedna rada, nechod tam ako obet, povedz presne a sebavedomo co chces, on vie byt velmi priamy/mozno niekedy neprijemny/ ale je to fer a velmi sikovny clovek