Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Oki ved uz sa na tom pracuje vlastne nemam co stratit ten nos uz snad horsí byt nemoze :) Len mam obavy este z toho ze nos "sada" aj rok a meni sa a ja pracujem v extremnom teple tak toto este budem musiet nejako doriesit

Oriesok_

Aha nevedela som že si z kraja ad BB. Neviem koľko b ťa to stalo u Červeňa choď na konzultaciu a uvidíš, a termin si dohodneš aj neskôr.

Michael86

Ked mne by velmi vyhovaval zakrok v BB kedze som z toho kraja neviem si predstavit ako by som navstevoval chirurga so sadrou cez cele Slovensko nevies kolko priblizne stoji operacia u dr Cervena v BB?Ja pocitam od tych 700 do 800e alebo este viac ?Uz som zacal setrit tak snad do noveho roka nasetrim dostatocnu sumu

Oriesok_

Skusiť isť môžeš aspoň sa opýtať či ti napíše nejaký papier že si mal pred dvomi týždňami uraz. A ak ti ho aj nenapíše tak nevadí určite to budeš mať u dr Doležala lacnejšie ako u sukromníka. A možno aj zadarmo. On pracuje na Antolskej V BA-Petržalke. V Čechach je tiež jeden Doležal ale toho nemyslim.

Michael86

Doktor Dolezal posobí u nas na Slovensku ?Urobil som hlupost ked sa to stalo vobec som nesiel k lekarke myslel som si ze to odpuchne a bude to ok no opak je bohuzial pravdou .Neviem ci po dvoch tyzdnoch od urazu mozem ist este k lekarke hm

Michael86

Oriesok

Prepážku mám v poriadku aj špičku nosa u mna ide vlastne len o hrbol v miestach kde sa spaja chrupavka s kostou (sposobena narazom) bojim sa toho ze sa moze pri operacii pokazit aj to co je dobre a hrbolcek aj tak ostane,alebo ze ten nový nos nebude vyzerat prirodzene a hned na prvý pohlad si to kazdy vsimne ja dost casto chodim do spolocnosti a takýto "špás" by som si fakt nemohol dovolit lebo by som to asi nerozdýchal ...Teraz sa marne snazim natierat to kadejakymi mastickami ,tlakove masaze to akoby len podnecovali na zvacsenie (((

Oriesok_

Počuj ak to maš po uraze, choď do štatnej nemocnice za dr Doležalom a maš to zadarmo :-). On je super videla som od neho sparavený nos. A ľutujem že som o ňom nevedela pred dvomi rokmi.

Oriesok_

Michael86 výber je dobrý, len možno trošku drahši ako inde. Potom sa spomina v dobrom dr Doležal-odporučam určite. A potom aj dr Kovač. Oni ti spravia aj prepážku ak ju maš pokrivenú. Ale to asi aj dr Červeň, nenecha len tak.

Michael86

keysie101

Tak to obdivujem sebavedomych ludi s hrbolom na nose,lebo ja ked sa vidim niekde v presklenom vyklade z profilu tak sa moje sebavedomie rosype ako domcek z karat ...