Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Maya, videl som tu odtialto par nosov, videl tej lucie nos, to mi je naozaj velmi luto, lebo tak doondiat nos niekomu, to je diletantstvo, ale Michal, ma normalny nos, ma ho normalny muzsky nos bez hrbu, neviem ci cakal nejaky Kenov nosik, a hlavne neviem co tym sleduje, lebo mam od neho par fotiek ale jak sa snazim tak sa snazim, tak nic zle nevidim. Ja som mal hrbaty krivy nos, a nikto nikdy si zo mna srandu nerobil. Dnes mam nos rovnejsi, nehrbaty, a neda sa povedat, ze by bol 100 percentny, ale je to obrovsky upgrade oproti nosu predtym, a co sa tyka kto, tak Dolezal na Antolskej v BA/nie ten Cech/

Lucia203

Carie no ak si už bola v tej CA tak ti mohol aj ten nos zvonku trošku upraviť, aspon z lutosti alebo len tak. spominalo sa tu že čo boli u dr Doležala na Antolskej tak nič neplatili a to im robil aj prepážku aj esteticku upravu. Ale to zaleži od chirurga.

Carie

Maya: hej, aj mne sa take pacia :) Mostikovy sa da prezit, no vzdy lepsie ako hrbol, keby som taky mala od prirody, nechala by som ho tak, ale urcite by som si nikdy na taky nedala operovat.

Carie

Lucia: no on mi robil len prepazku a to zo zdravotnych dovodov a platila to poistovna. Upravoval mi to hlavne zvnutra, tam mi kosti polamal, este aj nejake dolne musle co ani neviem co je, tak v kazdom pripade ked sa mi to dokonale zahoji, malo by sa mi lepsie dychat. Keby som chcela, aby mi robil aj plastiku, tak uz by to poistovna neplatila. Cize to nechal tak jak bolo. Kratko po operacii bola ta spicka sumerna, nadejala som sa, ze s nou nieco robil. Ale jak to odpuchlo, tak je to zas tak jak bolo.

Maya_chic

Lucia - chapem, ja som zosrata mierne, lebo nemam robotu a tot plastiku by som chcela

carie - fuj, tak nosy prsaky su hnusne, myslel aosm mini nos z boku, s predu urcite dierky nie dohora a no sskor rovny ako mostikovy

Lucia203

Carie a ten druhy chirurg u ktoreho si bola teraz ti tu kosť neupravoval? Stale tam maš to viditelne keď sa zamračiš?

peter25

Maya po operacii ma normalny nso, taky aky som ho mal kedysi predtym nez som si ho dolamal, je na nom jedna jamka, ktoru je vidno ked je menej svetla, a cely den sedim pri zrkadle a placem, mam doma uz pripravenu aj pistol, ked uz ma prestane zivot bavit...takto s tou jamkou to nema vyznam :DDDD

Carie

Maya: tak to neviem, ja som ho o mininos neziadala. Ja som chcela odstranit hrbol, zmensit spicku. On sam z vlastnej iniciativy mi aj mierne nadvihol spicku, hoci na fotkach to vidno moc nie je. Ale predtym, ked som sa pozerala do zrkadla rovno, tak mi neboli vidiet nosne dierky, teraz troska su. V kazdom pripade toto mi takto vyhovuje, nechcela by som nos moc dohora.

Lucia203

Ja momentalne budem zarabať iba na reoperáciu nosa čiže uver na 2 roky zato som si mohla každy mesiac pokúpiť kopu tričiek už s pekným nosom ak by to ten prvy chirurg nedo.. bal :-(
Ano drži aj tak mam problem ešte aj s prepážkou musim isť či chcem či nie.