Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

mrazek

Pre jalukasko a audina-2008: Napiste konkretneho vyrobcu,od ktoreho ste si kupili Tríbulus,lebo ako tu uz bolo napisane,nie kazdy Tribulus je ucinny.Dakujem.

jalukasko

Tribulus som zacal brat hlavne preto, lebo chodim do fitka a chcel som to vyskusat. Pozorujem hlavne zvysenie energie a vykonnosti a zaroven aj rast svalovej hmoty. Na druhej strane som viac nadrzany a co si uvedomujem aj ja je to ze som agresivnejsi ako predtym. Neviem ci to bude tym testosteronom, ale asi ano. Ale na libido to aspon u mna ucinkuje super, aj ked som to nezacal kvoli tomu brat, teraz som rad ze to uzivam.

audina-2008

Mával som silné bolesti semmenníkov a problém z impotenciou. Ku tribulusu som sa dostal len náhodou. Tieto bolesti trvali už pol roka. Lekári aj po vyšetrení mi tvrdili, že som v poriadku.... Moja hustota semmenníkov bola ale tak slabá, že som si dokonca nahmatal semenovod...A z bolesťami mi doktori nevedeli pomôcť.Užíval som aj SAW PALLMETO ale vždy sa mi zhoršil zápal semmenníkov.
Po troch dňoch užívania TRIBULUSU som začal pocíťovať zmeny. Zväčšila sa mi hustota semmenníkov, môj penys je značne tvrdší, krajší, hrubší a aj dlhší keď je v kľude... Bolesti, ktoré trvali pol roka a impotecia boli fuč.. Tribulus užívam už asi jeden týždeň a som s neho značne nadržaný.... Aj keď som pár krát predročil odp.dávku som strašne rád že som sa dosatl ku tomuto výrobku a nakoniec aj značke aminostar len tak pre zaujímavoť...

RNG

jano.bo, koho ako produkty. Existuju aj cekom slusne davky ucinnych latok v niektorych.
3 gramy argininu neuskodia na pecen. Aka je skodliva davka, neviem .
Ale predavkovat sa da cokolvek, aj nevinna sol a voda....

jano.ba

Tie zmesy majú bohužiaľ síce pestré zloženie, ale obsiahnuté látky sú v malom množstve a o synergickom efekte tu je asi ťažko hovoriť.
Mimochodom, nemá náhodou arginín pri vyšších dávkach škodlivý vplyv na prostatu?

RNG

tak ako "jedna lastovicka nenarobi leto" nemozno realisticky ocakavat od jedneho doplnku zazraky.
Preto sa robia rozne zmesy , v tomto pripade z viacerych menovanych=tribulus terestris, serenoa repens(Saw Palmetto), avena sativa, Erycoma Long Jack, Maca,Horny Goat,a vacsie davky(niekolko gramov) argininu.
Johinbin by som neodporucal pre zvysovanie tlaku.

franto

Ono,ide o priority,v akom stave chces byt.Ano,citil som viac muznosti(medzi nohami),ale nevedel som sa na nic koncentrovat,bol som rozklepany a zmeteny(to su ucinky na mozog).ALe mozno je to individualne,a tebe to nebude robit nic zle.Treba kazdopadne skusit,ved ceny na nete nie su az take vysoke,aby si to neskusil.Ale viac mi pomahala Maca,po nej som bol fakt dost nabudeny.

jano.ba

lilith - ďakujem, ale teóriu o tribuluse si cez Google viem nájsť aj sám. :)
Zháňam informácie od ľudí, čo ho užívali, nie od ľudí, čo ho predávajú. :)

franto: Takže u Teba žiaden efekt?

franto

Zavisi to aj od toho,od ktorej firmy si ho kupis.Ja som ho uzival niekolko tyzdnov,ale citil som sa po nom akoby nadrogovany,a dost ma z neho bolela hlava.