Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

capík

Tribulus.
Cvičím v posilňovni už cca 10 rok (s prestavkami). Okolo 30-ky som po tribuluse nezaznamenal žiaden účinok (možno to bolo spôsobené že som mal tribulus od špatnej firmy, alebo som mal dosť svojho testosterónu od pravidelného cvičenia).
Teraz krôčik pred 40-kou som tribulus vyskúšal znovu. No nie jednu, ale 5 tabliet denne 3000mg. Sila + výkon a výdrž v posilňovni stúpla nenormálne.
Žiadne bolesti hlavy, žiadne migrény, nič nepriaznivé - iba jeden malý problém: Aj bez tribulusu (len s dobrou životosprávou a pravidelným cvičením s ťažkými váhami) dokážem utrtkať ženu niekoľkokrát denne do mdlôb. Po tribuluse mi šlo až do plaču, prečo slováci nemajú hárem. Teraz po cca 3/4 roku som si znovu kúpil tribulus, lebo som v diete a potrebujem viac energie v posilňovni.
A tu je riešenie, čo som vyhútal - ako sa zaobísť bez háremu (možno to pomôže aj vám): PODELÍM SA Z MANŽELKOU O TRIBULUS!!!
Záverom: do 30-ky asi zbytočné okolo 40 a viac vrelo doporučujem. Mám nejakých známich, čo to dávajú a žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme toto platí pre relatívne zdravých ľudí. Ak máte nejaké problémi treba to riešiť v spolupráci s doktorom. A pozor! Týmto článkom nikoho nenavádzam na prekročenie doporučeného dávkovania.

Capko

lokomo

firma biotech 1500 mg 1 tbl. denne mam 38 rokov tribulus posilnil libido zduril penis,ale tiez po styroch rokoch 1-2 hodiny po poziti 1 tbl. extremna migrena bolest hlavy aka sa snad ani neda popisat.skoda,ze som na to prisiel az po 10 dnoch takze zvysnych 80 tbl. asi splachnem medzi hovna zbohom tribulus bolehlav gebulus

Jozef.Jozef

Ja som hľadal stránky na internete o tribulus terestris. Chcel som sa podeliť s účinkom na moje libido. Po treťom dni užívania som bol nadržaný že až. Momentálne po dvoch mesiacoch užívania sa to ustálilo a mám pocit, že sa začínam trochu viac rysovať. Odporúčané dávkovanie poznám. Stane sa niečo, ak budem užívať aj vyššie dávky? Užívam tento 2T: www.brainway.sk.

Jaroawk

Cawte vsetci oblubenci tribulusu aj ja ho mozem jedine pochvalit nemozem nan nic zle povedat jedine to ze som po nom agresivny ale to je v pohode perfektne sa mi z tribulusu vypracovali svaly nie som nabraty maco ale skor kvalitny vyrisovany...len som po nom nadrzany az priiilis a budem ho brat stale je to super je lacny a dobry nema chybu vrelo ho odporucam vsetkym sportovcom len obcas sa zobudite s pocitom ze si budete mysliet ze namiesto penisu mate kladivo =D

svalovec mato

:) Ja som tribulus uz raz skusal, pred nedavnom som si ho kupil znovu. Ucinok to ma na mna asi tento.
Vzdy prvu noc co to uzijem, tak sa v noci zobudim so stoporenym udom, zobudim manzelku a musim vybit svoju nadrzanost. Bohuzial tento stav trva iba prvych zopar dni. Inak mam pocit ze som plnsi energie. Vo fitku zacvicim viac opakovani. Minule som bral Tribulus spolu s Kreatinom a vysledky boli fakt brutalne. Za mesiac som poskocil na tlakoch na rovnej lavicke o 20 kg. Kazdy tyzden 5 kg. Teraz som na nom druhy den a je fun :) Aj manzelka je rada.