Poriadny make-up

vonkajsiavyziva

niekto kto napísal for vonkajsiavyziva:
No ja sa do kozmetiky vyznám a hlavne čo sa týka akné a z čoho je to spôsobené! no tak si dávaj na pleť make-up, ale ja tu len píšem, že make-up dosť upcháva póry. A keď sa ti nepáčia moje príspevky, tak si ich nečítaj!!!

anjelik

Ja by som odporučila vyskúšať dekoratívnu kozmetiku od Avonu. Má v ponuke make-upy pre rozne typy pleti. Ak si v pubertalnom období, tak by som odporučila make-up z línie Color Trend. Pozri si stránku www.avon.sk. A ked máš o niečo záujem, ozvi sa,objednám-doručím.

fofala

ahoj bejbina ..ja som tiez mala ekzem aj na tvari...vsetko co som si dala ma stipalo a palilo, ale kozna mi dala masticku a tabletky a ustupilo to.Naozaj skus zmenit lekara, lebo viem ake je to neprijemne. Ja som ho mala okolo oci a na lici. drzim palce

wena

ja som ich tiez vyskusala doost. aj vichy som pouzivala, ale podla mna neprekryva az tak dobre, ako moj posledny objav. je od maxfactor - PAN STIK. taka tycinka 2 v 1. je akoby aj s pudrom. velmi lahko, rychlo sa nanasa, roztiera, nie je velmi mastny, pouzit sa da kedykolvek kdekolvek a super kryje. odporucam... ja mam c 13 - je to tusim stredny odtien - akurat ak nie si nejaka viac tmavsia. ak sa rozhodnes pre tento, dufam budes spokojna. papa

sashka

Ja som vyskusala uz rozne make-upy.Ale uplne najlepsi je od vichy,je sice drahsi ako ostatne lenze uzasne zakryva,nevizera tvoja plet ako maska a ani sa nelesknes...odporucam

veronikaa

mne aknecolor velmi upchaval pory, po pravde povedane, je dost hutny a mastny,ale kedze je to pasta, tak ma aj adsorbcne zlozky a tie mi velmi dehydratovali plet, tak som mala taku smiesnu-lesklu ale so supinkami.tak som presla na Loreal-Ideal balance, len oni maju na Slovensku dostupne o nicom otiene, bud som bola ruzova, zlta alebo hneda..:-(tak som si kupila 2 odtiene a miesala,/viesm uzasne prakticke:-)/tak asi ze najprv prekryt s korektorom najviditelnejsie a potom make up.

bejbina

ani neviete ako vám závidím to akné..to sa totiž dá skludniť..no ja neviem ako mám ďalej pokračovať s ekzémom,ktorý vyzerá ako červený flak a je aj na tvári..make up ma štípe a kožná mi povedala že bohužial, všetky lieky ste už mali..hmm,takže paráda

for vonkajsiavyziva

Preco hovoris ze vichy vysusuje, u kazdeho tho je ine... Kazdy ma inu pokozku by si mala vediet ked o thom thak vies vela... Aknekolor je totalna somarina, vobec nezlepsuje ani navonok... mas troska mylne infosky... Kazdy ma ine akne, ine pripravky zaberaju, tho sa neda predpisat ze musis toto si davat, lebo toto zabralo mojej babke, mamke tete a neviem komu... Dost ma stvu tvoje recicky, sorko, ale dajaka si mudra... Neodradzuj nikoho od make upu... Aj mne hovorili ze nedavaj si make up na akne, ale preboha, nikdy v zivote by som s takym fejsom nevysla ani len vyniest kos, sice ono sa mi to zlepsilo, ale aj thak by som bez make upu nevysla von... Ludia ani uz nechodte k lekarke, ale napiste vonk. vyzive ... ona vas vylieci... ciii...