Poriadny make-up

nati

babenky ak mate problem s akne
tak si dajte predpisat u koznej skinoren ..mne pomaha. plet sa mi omnoho zlepsila ..=)

monika666

najlepsi makeup je od Vichy-Dermablend. fakt je perfektny a vydrzi dlho, naozaj 12 hodin. ja som uz skusal fakt vselico, od 15tich mam akne a fliaciky na tvari, mam 21. tak naozaj odporucam vichy,je sice drahsi ale staci pouzit len trosku a prekryje vsetko takze sa oplati investovat.pa

kiara88

vyskusala som uz hrozne vela make-upov,ale vzdy som sa vratila iba k Vichy a myslim si ,ze je jednoznacne najlepsi a to AEra TEINT,plet je uplne prirodzena a super kryje.Dobry sa mi zda aj La-roche-tiez dobre kryje a dobry je aj LOreal -ttaky s vit C...ale najdolezitejsie je vybrat si spravny odtien

vonkajsiavyziva

Panebože, ženy moje zlaté!!! kde ste pre boha počuli, že Vichi -pokožka aspoň dýcha. To som sa fakt dobre zasmiala. V každom prípade AKNECOLOR - iba zhorší pleť- nezlepší, respektíve pomôže navonok! Ale akné Vás aj tak nezbaví. čo sa týka VICHI - tak tento make -up strašne vysušuje pleť!!! a tiež je to len chémia, a jediné čo tam dých, tak môže byť len chémia. Ešte ste si ani neuvedomili, že pokiaľ máte akné, póry a uhry - tak nie je vhodné používať make-p, ste si ich neupchávali. Pokiaľ máte akné, tak v prvom rade sa to snažte vyliečiť a potom na to niečo dávať. Vyliečte si to podľa toho, kde to akné je, jednoznačne zmeňte kozmetiku, lebo asi tá vaša nezaberá a keď budete mať pleť čistú, tak potom si dajte make-up!!! Ja som sźmenila kozmetiku a odvtedy make-up nenosím vôbec!!! pleť mám peknú vyrovnanú,žiadne akné, ani póry (len výnimočne- keď zjem čoko, alebo to na čo som alergická, respektíve pred menzesom - ale aj to sa už zlepšilo, lebo som začala brať TangKuei)!!! make-up nosím len na večierky, kde je potrebnejší, ale inak ho vôbec nepotrebujem!!!
Takže ak Vám smiem poradiť, tak make-up používajte tým menej, čím viac máte akné!!! pleť od neho aj tak starne. Ale som na druhej strane som za to, aby sa používal drahší make-up, no pri zdravej pokožke, keď už to musí byť.
Ak by ste mali záujem, tak sa kľudne pýtajte, rada Vám s tým akné poradím! Buď tu, alebo každej zvlášť, cez mail. Potrebujem však vedieť, kde je akné, aké, a koľko denne pijete a či všetko papáte!

micka

max faktor je pre starsiu plet,je skor pre 30 az 40.najvhodnejsi pre mladu plet je vichy,alebo od lorear Translucide je to rozjasnujuci mejkap a je fakt ok.doporucujem vsetkim.

kiaraa

Jednoznacne vichy... stoji sice cca 620, ale urcite nelutujem zan davat tolko prachov, oskusaj aspon vrorku.. vazne supis make up, aknekolo onicom, blee... a vichy je kozmetika hlavne o tom, ze plet dycha...