Poriadny make-up

didinka

a ozaj, chcem sa niektorej skusenej opytat...: existuje makeup, ktory kryje a aj pomaha?diky, ak niektora odpovie, diky moc

didinka

cawte vsetky! s make-upami nemam velmi skusenosti, ale podla mna je celkom fajn z tych lacnejsich miss sporty so matte...a nechapem, co mate vsetky proti aknecoloru? podla mna su po nom vyrazky krajsie a mensie...mne celkom pomaha a nie je vobec moc drahy...

beba02

Ja používam len MaxFactor číslo 108. Tan je fakt super, ale na každú pleť je dobré niečo iné. Ja mám na lícach červené žilky a tento je fakt super, nevidieť skoro nič:-).

jacquelin

ahojte baby :) ja sa cem spytat, ze aky ten make-up z tych penovych je podla vas naj?? citala som tu ze ten dream-matte nie je moc dobry.ja mam v celku fain plet, ale niekedy sa nieco vyhodi. takze by mi vyhowowal nejaky co je tak "polokryci" . dakujem :)

gabik-aa

caute baby..neviete mi povedat pribliznu cenu make-up od BOURJOIS MATT LOVELY...mala som vzorku a je fakt super...diki.. :))

zdr. sestra

kukam tak prispevky a ta obchodnicka vonkajsiavyziva sa musi vsade cpat aj so svojimi radami.. vichy je super make.up..odporucam.. ja som zdravotna sestra, mam vela nastudovane o akne, tym, ze si date make up tak si nezhorsite..este aj dermatologicka vam povie, ze make up mozete pouzivat..vela makeupov obsahuje uz rozne liecive zlozky, takze sa toho netreba bat..

....

baby,prosim vas a daju sa vzorky make upov dostat aj v drogeriach?Napriklad DM drogerie,101 drogerie.To sa mam opytat predavacky,ze ci davaju vzorky?A kolko stoji 1 vzorka?

ivana23

ahojte, chcela by som sa opytat, kde sa da kupit make up znacky Revlon? vyskusala som uz vela znaciek a teraz by ma zaujmal ten Revlon colorstay ale nikde ho nemozem najst, dakujem

natuška

Ahojte ..
Ja mám na Vás tiež otázočku,vidím,že ste tu viacerée skusené.Tiež mám problém s akné mám 15 a neustále mám akné .. nič mi nepomáha...proste raz mám pupáky raz nie,ale keď už sú tak hróza pozreť sa do zrkadla.. Moja otázka...ako sa dá akné liečiť,teda čím keď akné sa objaví?...hm a tie mejkapy ...neviem,mne to nikdy nezakryje 100%..prosím..neaký trik,alebo niečo..