Poriadny make-up

ja123

cafte :) potrebujem radu...ked si dam na zaciatku mejkap tak pohoda ale po nejakom case napr.3 hodiny sa mi zacnu tvorit take jak vrasky ked sa smejem...a to pritom mam 15 rokov,..pouzivam make up ten max faktor dvojzlozkovy a puder mam od rimmel stay matte...diiiiik :o)

carmen

A aby som nezabudla, spravne cistienie pleti rano aj vecer a kvalitna kozmetika na denno-denne osetrenie pleti + krem....inak iba hypoalergenne.

carmen

Skus kludne MAX FACTOR...LAST PERFORMANCE...odtien si vyber podla farby pokozky...najlepsie kryje...:-) a mozes si k tomu vybrat aj matny puder od Maxa.
Inak mam dobre skusenosti aj s Manhattanom + Lloreal (zavisi od typu make-upu)...:-)

anjelik

Prepáč luxina, chcem len pomoct a poradit. Tak ako aj iní tu ponukaju vyrobky z bežnej drogerie. To je tiež reklama a biznis. Aj tie slepačie výkaly su reklamou pre slepice a biznisom pre ich chovatelov! Nemám pravdu? hihihi...

luxina

tak to sme na tom podobne vsetci ti sice odporucaju yymenit koyneho ale ja si myslim ze je to zbytocne lebo vacsina z nich sa bude spravat rovnako. napriklad ja som vyskusala asi pat koznych a bolo to stale to iste. mas atopicky ekzem? citala si si o nom prispevkz ktore tam ludia pisali? ja idem skusit jest laktobacilusa dost vela ludi si to pochvaluje mozno to zaberie

gugu

ahojte.co sa tyka ocnych tienov,aby lepsie drzali,treba pod ne naniest bledy puder.make up-miss sporty so mate medium02-je matny super drzi a nie je ani drahy cca 120sk.uz sa tomu nejaki cas venujem tak skuste a uvidite,ze neobanujete.