Oblecenie/saty

jana23

HVIEZDICKA: super, dika za popis. Pises ze "prinajhorsom bielu bluzku.." povazujes bluzku za "nudzive" riesenie?
Ak mozem vediet, co mas na sebe dnes?
Nosis 3/4 nohavice?

sunnysweetie33

ja mam 21.milujem cierne sportove nohavice,tricko,sveter alebo mikinu a botasky,alebo nejake sportove topanky..v tomto sa citim max. pohodlne,hlavne ked som cely den v skole..ale zase ked idem na skusku,tak sa do niecoho nahodim,neznasam kostymy,tak si dam nejake elegantne nohavice a nejake sportovo/elegantne vyzyvave tricko..prinajhorsom bielu bluzku.. a myslim si,ze ked skoncim skolu(o 3r.) tak sa zacnem do prace obliekat elegantnejsie,ale tiez pohodlne..ide o to,aby som sa JA citila dobre!!!

jana23

presne tak ako pise sii ; nepotrenujem tu citat nejake vseobecne frazy, tie poznam sama, nie som vcerajsia.
Mna zaujimaju konkretne nazory a prispevky konkretnych ludi :-))

sii

preco? je to podstatne?? jana23 vie. Inak vsetko co som napisala je vec mojho vkusu o to ide v tom jej referate. Kazdy sme iny a kazdy sa citi v niecom inom dobre.

sii

nemam rada bluzky z tych syntetickych materialov, skor nieco bavlnene a este snad s elastenom, neznasam hodvabne bulzky. Dalej nemam rada modne vystrelky ako tie rifle s tymi ornamentami na riti alebo na nohach, tie flitre ci co to je no hroza. Dalej nemam rada farebne topaky, typu svetlo zelene alebo s kvietockami. A zo vsetkeho najviac nenavidim tricka ktore siahaju pod prsia a dalej nie. Alebo tie bedrove rifle v ktorych ked si sadnes tak ti vidno vsetko. A nemam rada tie kovbojske cizmy co su teraz tak v mode. Pozri si Nakupnu horucku mas tam vela inspiracie. Niekedy musi zvracat a oni to ohodnotia ako super. Inak asi nosim vsetko. Nerada nosim slnecne okuliare a vadia mi naramky (ale hodinky nosim)