Oblecenie/saty

crazynka:)

Ahoj Jani, mam 21 rokov...a mam dnes na sebe svetluckomodre tricko na ramienka, modre bolerko a biele nohavice.

jana23

pridajte prosim este svoj nazor alebo vyjadrenie?
ak mozem poprosit, kratky popis co mate napr. dnes na sebe a aj vek
dik
:-)

crazynka:)

Jani, saty najradsej v lete..lebo je teplo a v tom sa citim vtedy najlepsie. Nosim aj na jesen, ale ked je este ako tak vonku prijemne..v zime skoro vobec, vacsinou ked ozaj si to povinnost ziada..ale sama od seba moc nie:))) Je mi zima a prijemnejsie mi je vtedy v nohaviciach.

lea

Heeeh,saty? Sukne? brrrr....
len fakt ked musim...mam 19rok a chodim sportovo,vela bab chodi spotovo /chalansky/
no...co uz

jana23

crazynka: jasne, tie kostymi chapem, je to take konzervativne a dost elegant.
ale vela bab uviedlo, ze nemusia saty ..... neviem preco, ja nosievam saty casto a to nie len v lete. Nosievas ty osobne napr. saty aj teraz na jesen/jar?
:-)

crazynka:)

Neviem, kostymi na mna posobia tak moc konzervativne. Ja mam 21 a na kostym sa moc necitim, aj ked su niktore kostymi krasne...ale asi to nie je moj styl. To je vsetko. Saty a sukne mozem, velmi rada ich nosim....ale v zime radsej nohavice:).

jana23

mam este 1 otazku:
viem, ze je to osobna vec kazdej z vas, ale preco ste sa takmer vsetky zhodli, ze nemusite kostym/saty/suknu? Je to fyzicky dovod, alebo preco?
diky
:-)