Oblecenie/saty

jana23

pilulka: a co prevlada? sportove oblecenie (rifle tricko, mikina ....) alebo elegantne oblecenie (kostym, sukne, lodicky)
:-)

pilulka

Mám 18 a obliekam sa podľa toho, ako sa cítim, či sa mi chce, nechce. Ale väčšiou tak, aby to aspoň trochu ladilo. A snažím sa dať si vždy nejaký dopnok. Gorálky, čelenku a tak. Ale nesmie byť toho veľa.

Lilu

mam 20 a nosim to v com sa citim dobre, v mojom pripade rifle a dake tricko, tricko najradsej uplne klasicke nic vystredne to ja nemusim, co sa tyka farieb skoro vsetky.ja osobne saty a sukne nemusim, len ked to dana situacia vyzaduje.co sa tyka topanok, vyhravaju u mna tenisky, topanky na podpatkoch ked tak len na nizsom, nielen preto ze som vysoka a nepotrebujem to ale aj preto lebo sa mi v nich zle chodi....to asi tak vsetko

hekate

ja nosim veci v ktorych sa citim pohodlne - mencestraky a nejake tricko ale takmer vzdy je na mne 1 vec cim chcem uputat pozornost (nejaka uchylka) - velky tazky privesok, hlboky vystrih, vela prstenov.. nech kazdy pokruti hlavou a pomysli si ze mi sibe

lole

Ahoj. Nechce sa mi to cele citat...
Ja mam 22 rokov a mojim oblubenym (beznym)oblecenim su rifle, tricko, mikina a tenisky. Ale obcas mam chut ne nieco elegantne, takze sa u mna najdu aj nejake tie sukne, saka a vysoke podpatky. Ale ceklovo preferujem sportovy styl.

crazynka:)

Jani, urcite napis ako si dopadla..a ked ta bude nieco este zaujimat tak sa pytaj. Urcite mozem hovorit aj za Atu, ze radi pomozeme:) Krasny den vam vsetkym:) A samozrejme pekny weekend:))))