streptokok ako ženské ochorenie

Príspevok v téme: streptokok ako ženské ochorenie
tanulik

Môj problém sa volá streptokok. Bežne je to ochorenie horných dýchacích ciest ale mne to moja gynekologička diagnostikovala na povrchu sliznice maternice po troch mesiacoch akože zápalu močového mechúra. Chcela by som vedieť čo je príčina, či to má trvalé následky ale hlavne či som to mohla dostať od priateľa. Myslím že aj s ním to má súvis. Týždeň po tom čo sme spolu začali sexuálne žiť som začala mať ťažkosti. On je v poriadku ale chcela by som aby sa dal vyšetriť aj on.

Tanulik

ja to už nechápem. tak nakoniec vyzerá že streptokoka som nemala (ak áno tak som ho vyliečila vďaka 12 vaginálnym tabletám Macmirom), ako aj zápal močových ciest, ale nakoniec som zrejme alergická na kondómy. :-) ale ešte si to musím samozrejme overiť u samotnej lekárky...

radka

V současné době probíhají na www.bady.cz akce v podobě 2 ks za cenu 1 ks na některé produkty.Stačí navštívit tyto stránky a jen si vybrat.

wlade

Na streptokoky ako aj stafylokoky je velmi dobry Kordyceps (z mycelia huby cordyceps). Pred par dnami (utorok) som sa nahodou na tuto temu rozpraval s jednym panom ktory sa takmer 4 roky liecil na streptokoka u lekara, avsak ze mu to neomohlo. Potom sa dozvedel o kordycepse a po par mesiacoch uz streptokoka nemal. je to velmi ucinne prirodne "antibiotikum". Najdete ho na www.zdravystyl.sk a podrobnosti na e-obchod.zdravystyl.sk Pozeram ze na stranke bady.cz su pripravky drahsie o 10 az 20%..

tanulik3

Minulý týždeň som dobrala vaginálne tablety Macmiror na predpis. No a keď som sa s partnerom milovala a tesne po tom som šla na wc, pociťovala som tie isté problémy ako pred tým. Pálenie, svrbenie a bolesť pošvy na chvíľu. Keď sme sa na ďalší deň milovania vzdali, bolesť pri močení som už nemala. Čo to do kelu je? Zápal močových ciest nie, bola som na testoch. A vaginálne tablety som brala ako mi doktorka povedala. Už mám z toho žalúdočné vredy keď neviem čo to je. Ani milovanie už nie je pre mňa taká radosť... :-( Viem mi niekto poradiť??? Som už zúfalá...

berenice17

on je v poriadku lebo u muzov sa to neprejavuje,pokial si to nemala predtym mas to od neho-je dolezite aby si aj on dal nieco predpisat-aj ked podla neho to urcite nema!!!ja mam streptokoka tiez,bohuzial partnera som nakazila ja...a vzdy ked sa preliecim znovu to chytim od neho-preto je to dolezite.Ale pokiak mas dobreho dr urcite da nieco tebe aj tvojmu partnerovi-ja som take stastie nemala...

jaja

kazdy druh reklamy je dobry.. :-) no ja sa pytam, ako dlho ste si ho zeny liecili - myslim "normalne" u gynekologa... a ake tabletky ste brali a pod..

smailinka

streptokok je dlouhodobý problém.Mě normální léky nepomohly.Co jsem brala tu čínskou medicínu,tak to trvalo přes 6 měsíců než jsem měla testy ok.Streptokoky jsou velmi zákeřné potvůrky,které si prý dokáží stavět takové domečky a putovat po celém organismu.Proto je velmi těžké se jich zbavit.Klasické léky totiž nezasáhnou celý problém.Mrkni na www.bady.cz - zlatý streptokok ( léčí se to stejně jako streptokok ),už jsem to tu jednou psala.Koukni o pár příspěvků níž.

jaja

zenyyyyy pomoooooc!! povedzte mi prosim ako je mozne, ze uz 3 mesiace si liecim streptokoka a nic??? doktora mam dobreho, ale neviem ako je to mozne :-(((( ako dlho ste si ho liecili vy?

macka28

ahoj, mám podobný problém s tým, že od začiatku sexuálneho života s partnerom mám stále problémy. Začalo to zvláštnym výtokom, bolesťou brucha. Teraz mám zápal močových ciest, myslím, že to má celé súvis. Mali sme chlamýdie, som z toho celého už zúfalá. Priateľ bol u urológa, vraj po tabletkách, summamed, ktorý sme brali, je 100% istota. To teda asi nie je. Nevieš, kam by sa dalo ísť na spoločné vyšetrenie?

smailinka

Koukni na www.bady.cz Je tam léčba streptokoků i stafylokoků.K dané léčbě si ještě přidej citricidal.Taky jsem to měla a nyní jsem fit.Partner by se měl také nechat vyšetřit,ale je možné,že on bude imunní.Někteří jedinci se tomu ubrání,ale jak máš sníženou imunitu,tak je to problém.