streptokok ako ženské ochorenie

Príspevok v téme: streptokok ako ženské ochorenie
tanulik

Môj problém sa volá streptokok. Bežne je to ochorenie horných dýchacích ciest ale mne to moja gynekologička diagnostikovala na povrchu sliznice maternice po troch mesiacoch akože zápalu močového mechúra. Chcela by som vedieť čo je príčina, či to má trvalé následky ale hlavne či som to mohla dostať od priateľa. Myslím že aj s ním to má súvis. Týždeň po tom čo sme spolu začali sexuálne žiť som začala mať ťažkosti. On je v poriadku ale chcela by som aby sa dal vyšetriť aj on.

Ivka 1

Nie nebol to osobný útok. Tak som to nemyslela ale som konzervatívny typ a
verím len odskúšanému na sebe.Ak to pomohlo mne,môže to pomôcť aj druhým.
Nebudem samozrejme hovoriť o stretnutiach s lekármi,to aby si nepovedal,že sa oháňam autoritami.Stretávam sa však aj s ľuďmi,ktorí si tieto produkty vyskúšali
sami na sebe.Mávame stretnutia užívateľov.Tú spokojnosť a šťastie ak mu produkt pomôže aj pri chorobe,na ktorú už lekár nevie predpísať liek,to
myslím nedokáže zahrať obyčajný človek.
Musel by mať veľa hereckého talentu.
Keď Ti dvadsať ľudí na jednom stretnutí povie svoje dobré skúsenosti,tak tomu nedokážem neuveriť.Skôr si však myslím,že to práve Ty sa tu snažíš zhadzovať rady
iných a presviedčať len o tom svojom.
Tak nechaj ľudí,nech si vyberú čo sa im
viac pozdáva.Každý má predsa nárok na svoj vlastný názor.Takže nič osobné.Veľmi rada si vždy Tvoje rady prečítam,lebo sa dozviem veľa nového a
poučného.No zatiaľ neverím.

RNG

Zase osobne utoky? Cim som si to zasluzil?!Neznesies, ze ta opravia?
Ako sa inac mozes naucit!
Kazdy robime chyby. Ja som vdacny tym co ma vyvedu z omylu.
Streptokoky nie su len specialne zenske ochorenia, a su to mikroby, cize na nich platia antimikrobialne latky.Napriklad GSE(aktivna latka 33% citricidal)
www.biochemresearch.com

www.biochemresearch.com

www.biochemresearch.com

www.biochemresearch.com

Vsetko co odporucam som skusil sam na sebe. Nie , ze by som mal kazdu moznu chorobu, ale aby som sa sam presvecil, ci na to nahodou nemam alergiu.
Nechcel by som to totiz zistit az vtedy, ked je telo chore a oslabene.
Mnohokrat alergia na nove materialy totiz je ta extra kvapka, z ktorej pretecie pohar...

Ivka 1

Áno verím iba tomu,čo so vyskúšala sama
na sebe a to odporúčam aj iným.Čo však
ty ohľadom témy : streptokok ako ženské
ochorenie povedať nemôžeš.

Ivka 1

Streptokok = prírodné antibiotika/propolisové tablety a cesnakové s tymiánom + pitie aloe vera gélu. To zaručene pomáha. Za mesiac neviete,že ste niečo také mali.

RNG

Probiotika zvysuju vseobecne imunitu a preto ich treba brat. Najlepsie zmesi roznych kultur, ako Laktobacilus acidophilus,bulgaricus,brevis,helveticus,bifidus v kvantitach miliardy na kapsulu.
Bakteria sa da odhaknut a splachnut z mocoveho mechura berberickou kyselinou. Ta sa nachadza v brusniciach(cranberry)
Staci zobrat 3x1/2 deci brusnicovej cistej stavy(alebo ekvivalent zavareniny alebo lekvaru)
Esta lepsie pracuje cukor L-manoza, davkovanie 1/2 lyzicky kazde 3 hodiny.
Ucinnost odhaknutia bakterii zo sliznic je az 99%
Ked ich treba pozitivne znicit, pomoze antimikrobialny roztok GSE(30 kvapiek do 1/2 litra vody, pit postupne cely den, pripadne 2 krat pri tazsom pripade.
Tieto vsetky nemaju ziadne kontraindikacie ani postranne ucinky
Ako doplnky potravin=vyzivy sa mozu kombinovat aj s farmaceutikami
Probiotika sa maju brat aspon 3 hodiny pred alebo po brani antimikrobialnych latok. Inac by tieto probiotika znicili, keby sa este stale nachadzali v zaludku.

wlade

Na chlamydie je velmi dobry Acidophilus, ktory obsahuje 6mld aktivnych buniek. Dopocul som sa, ze v KE ho niekolko lekarok predpisuje ako nosny pripravok na liecbu a doliecovanie chlamydii svojim pacientkam.

Pre viac info:
e-obchod.zdravystyl.sk