streptokok ako ženské ochorenie

Príspevok v téme: streptokok ako ženské ochorenie
tanulik

Môj problém sa volá streptokok. Bežne je to ochorenie horných dýchacích ciest ale mne to moja gynekologička diagnostikovala na povrchu sliznice maternice po troch mesiacoch akože zápalu močového mechúra. Chcela by som vedieť čo je príčina, či to má trvalé následky ale hlavne či som to mohla dostať od priateľa. Myslím že aj s ním to má súvis. Týždeň po tom čo sme spolu začali sexuálne žiť som začala mať ťažkosti. On je v poriadku ale chcela by som aby sa dal vyšetriť aj on.

Tanulik

siska 10 ďakujem za radu. už dlhšie sa liečim len pitím urologického čaju a celkom to zaberá. len by som sa rada toho už aj zbavila na trvalo a nie čakať na relaps...

siska10

Tanulik,
ja mam podobny problem a pomahaju mi take volne predajne tabletky - Uroval Manosa. Vzdy som mala po milovani pocit, ze sa mi vratil zapal mocovych ciest, no a teraz ked to citim, vezmem si Uroval a prejde to.....Dufam, ze to pomoze aj Tebe.

radka

Suri,podle sebe jistě uznáte,že lidé jsou velmi nedůvěřiví.Začněte se zajímat více o přírodní léčbu a to hlavně z Číny a možná Vás to přesvědčí.Základem čínských léčitelů je vyléčit příčinu a tím se vyléčí i následek onemocnění.Co se týká kordycepsu,zatím nic podobného neznám.Samozřejmě,že je na trhu a v lékárnách velmi mnoho druhů antibiotik,ale na mnoho z nich již na náš organismus nereaguje - píše na nežádoucí bacily a bakterie.I ony se dokáží antibiotikům ubránit nebo zmutovat.Proto je tolik druhů nemocí.Samy se vytvořily z vlivu léků,antibiotik a jídla.Kordyceps je unikátní v tom,že není ani rostlinného ani zvířecího původu. V tom je jeho síla. Podrobnosti o kordycepsu jsou na www.bady.cz

suri

Áno máte pravdu, že osobne nepoznám kordyceps pretože som ho ešte neužívala. Ale užívam už 4 mesiace beta glukán - čo je podobné a "zaručene" to zaberie podľa farmaceutických firiem a predajcov - čo ale tiež nie je pravda.
Ja nepodceňujem kordyceps len si myslím, že keby mal také úžasné účinky ako píšete, tak by nebolo toľko neštaskníkov na nete a správa o zázračnom lieku, (ktorý vylieči tak zložitý "Parazit" akou je chlamýdia, a s ktorou si nevedia dať rady ani svetové vyspelé laboratória - predovšetkým s ich kryptickou formou) - tak tá dobrá správa by sa šírila rýchlosťou guľového blesku - nemyslíte? Ale bodaj by ste mali pravdu a ja by som Vás nemusela považovať len o obyčajného "dílera", ktorý sa akosi vždy objaví na takýchto stránkach s liekom ktorý je síce drahý ,ale "zaručene účinný".

radka

Není tak docela pravda co píšete.Máte velmi málo informací o kordycepsu a celkově o léčbě přírodními produkty z Číny.Kordyceps je unikátní antibiotikum, které dokáže streptokoky a stafylokoky zničit.Jedná o přírodní léčbu, tudíž je léčba dlouhodobější a je vhodné léčbu doplnit i jinými produkty podporující imunitu.Klasická ATB užíváte 14 - 21 dní, v případě kordycepsu je nutné užívání 3 - 6 měsíců, podle postižení organismu streptokokem.To samé platí i pro jiné zdrav.problémy jako je chlamydia apod. Chlamydia v krvi nebo v plících se léčí našimi produkty i jeden rok.Ovšem úspěšně!!!Léčebné kúry na streptokoky, chlamydie, kvasinkové infekce a mnoho dalších zdravotních problémů najdete na www.bady.cz Léčebné kúry jsou to vzorové a mohou se měnit podle aktuálního zdrav.stavu, sloučením více zdrav.problémů atd.Máte-li zdrav.problém, na který nenajdete na našem webu léčebnou kúru, pište nám na mail a rádi vám poradíme.

suri

Ja neviem či ten cordyceps je v prípade chlamýdii účinný a ak áno tak málo. Chlamýdie trachomatis a tie má podľa mňa z vás väčšina (bolesti klbov, zimnice, zvýšené telploty, opakujúce gynekologické problémy - streptokok je len následok a sprievodca zle daignostikovanej chlamýdiovej infekcie). Bohužiaľ ATB sú málo účinné pretože nezabíjajú kryptické chlamýdie a tak dôjde po krátkom čase k reinfekcii tela. Mne sa zdá že v krátkej budúcnosti budeme čeliť chlamýdiovej pandémii ,pretože prevencia u nás v tomto ohľade vôbec nefunguje. Lekári vôbec nerobia preventívne testy na chlamýdie aj keď je ňou zamorená mladá populácia. Nie sme v USA kde tejto problematike venujú veľkú pozornosť a keď sa na ne príde včas tak pomôžu aj ATB - zväčša Azitromicin v jednej dávke. Ale akonáhle sa objavia problémy tohto typu čo popisujete vyššie a ktoré aj ja dobre poznám tak je neskoro. Nechcem vás strašiť ale takáto je realita.

radka

Velice nás potěšil zájem o naše produkty.Máme pro vás akci a to v podobě 2 ks za cenu ks. Vše najdete na www.bady.cz , ale podle příznivého ohlasu si jistě stránky pamatujete. Těm, kterým ještě nedošla odpověď na jejich dotazy ohledně zdrav.problémů, brzy odepíšeme na jejich uvedené e-maily.Slevové akce hledejte na webu www.bady.cz na pravé straně.

wlade

Ahoj zúfalá,

odporucam ti Kordyceps, ktory ucinne zabera proti streptokokom, stafylokokom aj pneumokokom. Pripadne ho mozte uzivat obaja. Najdes ho na www.zdravystyl.sk v e-obchode

zúfalá

Ahojte baby, tiež mám diagnostikovaný streptococus agalactiae, užila som viac druhov antibiotík, ktoré mi spočiatku i zabrali, ale od manž. som sa vždy znovu nakazila. Lieky predpísal lekár i jemu
/Doxybene/ ale jemu nezaberajú.
Teraz už dlhší čas mám aj iné problémy a neviem či to spôsobuje infekcia stretococusom.

- praskanie /viackrát po sebe/
- bolesti očí /ráno uslzené,napuchnuté
vankúšiky pod očami
- nespavosť - často sa zobúdzam, mám
pocit, akoby po mne prechádzali zimomriavky, napätia
- bolesť v pravej strane brucha v mieste
kde je slepé črevo /krče/
- bolestí kostí v nohách predkolenie
- bolesti kĺbov, hlavne v ramenách
- bolestí žíl , pocit akoby štípania v žilách, akoby bubnovala krv v žilách
/objavila iba raz aki 2 dnipotom už
nie/ dokonca som mala malé modriny
od praskutých drob. žíl
- mávam zvýšenú teplotu 37.2
- neznášanlivosť na alkohol , po požiti malého množstva na druhý deň pocit
slabosti, mierne bolesti hlavy

Bežné antibiotiká mi iba utlmia tieto
príznaky, ktoré sa mi opakujú i pri miernom zaťažení imunitného systému - znova sa to vracia.
Má niekto podobné problémy?
Ak áno ako sa liečite?

tanulik3

Tak to teda asi nie je alergia na kondóm...ale chlamýdie...som už z toho chorá na duši... Je to vôbec normálne takýto kolotoč? Prečo doktori nevedia prísť na jasný a konečný výsledok a podľa toho mi predpísať adekvátnu liečbu? :-( Je v tom bordel...