Posilnenie imunity

Raddii

jarunna tak ono to tieto veci idú spolu všetko ruka v ruke, aspoň moja skúsenosť je taká. Neoplatí sa podceňovať prechádzky, čerstvý vzduch, otužovanie, enzýmy a tak podobne.

citruska

jarunna ani sa ti necudujem, ved ten pobyt na cerstvom vzduchu tiez urobit svoje a v kombinacii s tym co si popisala tak to ti verim jednoznacne ze to ma zmysel :)

OndreJ45

Myslím, že to tu už odznelo, ale wobenzym jednoznačne! Mne osobne pomohol veľmi čo sa tikalo imunity, nedám na neho dopustiť.

jarunna

toto je inak fakt, mali by sme ovela viacej pozerat na kvalitu potravin a nie na ceny, len bohuzial velakrat je to inak, co je skoda, lebo samy si tym robime zle :/ no mne velmi prospieva aj to, ked chodim na kazdodenne prechadzky, prejdem nejakych 5 km a citim sa ovela lepsie ako ked som cele dni sedela doma a odkedy beriem wobenzym, tak chodim furt kazdy den, bez ohladu na pocasie a teda chora nebyvam :)

evicka085

zuzi keď v dnešnej dobe je to aj ťažko s tými potravinami... to už ani nevieme v akej kvalite ich kupujeme... teraz v lete som mala srdce na mieste, že sme mali zo záhradky... ale bohužiaľ celoročne to nejde...

zuzi74

Ak budes zdravo jest, tak nepotrebujes ani wobenzym. Otazne je, co si vysvetlujes pod pojmom zdravsie jedenie. Pre mna su to celozrnne potraviny, denne dostatok vlakniny, zelenina, ovocie (idealne chemicky nestriekane), obmedzit maso, 2-3x tyzdenne mastne ryby, alebo aspon doplnit rybi olej (proti zapalom v tele).
Prirodne antivirotika cesnak, cibula, chren, zazvor, klincek, skorica, oregano, euchinacea...
Bylinkove caje, treba po case striedat. K tomu pridas prechadzky prirodou a krasne posilnis imunitu.

mersia

Jancovka keby to stacilo bolo by to super, lenze to je len zaciatok. Tam je dobre zacat, ale nevyriesi to vsetko a hlavne nas to neochrani do buducna nejako.

jancovka

Lianka neviem ako na tom si momentálne, ale teda niekedy už nestačí len posilňovať, podporovať imunitu.
Tiež som si myslela, že proste stačí, keď budem zdravšie jesť a chodiť von, lenže vôbec to nie je postačujúce, preto ja už nejaký čas trikrát denne užívam Wobenzym a odvtedy mi je lepšie.
A dokopy aj s tými prechádzkami, s tým že som na čerstvom vzduchu to spolu dobre ladí ;)

lianka22

Skúsim či sa ešte niekto neozve, čo je teraz dobré brať na podporu imunity? Chcem si posilniť obranyschopnosť teraz keď je pandémia...