radost zo zivota

zaja

tapka,postazuj sa na depkach,tam ti poradi pete,ten je tam na to.ukaze ti pochopit seba a vidiet aj to,co teraz nevidis.

tapka

prepac ze ti musim odporovat.milovala som seba,naozaj som sa snazila pozitivne zit,nic proti nikomu nemam,bola som naladena optimizmom,a predsa zistujem ze moj zivot je o nicom.prepacte ze vam pisem negativne veci.a vy co mate depky mna si neberte k srdcu

zaja

tapka:
Každý den na každého z nás čeká v průměru jeden pozitivně naladěný člověk. Nesmíme ho minout - nabije nás!Já si myslím, že průměrně už víc než jeden, ale v každém případě:
nechte se nakazit optimismem a pokud možno šiřte ten virus dále.

tapka

no tak ja som stihla,viem sa dobre najesta a predsa nie som stastna aj ked som sa o to usilovne snazila.vies niektori ludia to proste maju v sebe byt nestastni.napriklad ja nedokazem milovat,nedokazem vytvarat vztahy,svoj zivot akoby len hram.svet by bol lepsi keby som tu nebola.naco tu som.naco som sa narodila.aj ked som sa snazila divat na zivot s nadhladom skoncilo to v jednej velkej prazdnote.boola by som rada keby som zomrela.

sunnysweetie33

ja milujem zivot..a asi preto som v zivote taka stastna a vesela..som velka optimistka a mozno preto prezivam kazdy den naplno a stale s usmevom na perach..ale mavam sice niekedy hodinkove depky,ale to v okruhu mojich kamosiek hned zmizne..nezaoberam sa svojou postavou,ani tym,ake mam vlnite vlasy a ze sa mi kazdy toci do inej strany..pozeram sa na svet s nadhladom a mozno preto sa vsetci v mojej spolocnosti citia tak dobre a stale ma vyhladavaju..niekedy si myslim,ze som dcerou stasteny a ze ma moji anjeli tak zboznuju,ze mi robia nebo na zemi..vazne..kazdy by ste sa mali zamysliet nad tym,ze zivot je kratky na to,aby sme kazdy druhy den boli nestastni..no nie?a co ked je tento den moj posledny?posledne minuty mojho bytia?radsej ich prezijem radosti a smiechu..aj ked mam par kil naviac a nemam miery 90-60-90..ale za to mam usmev na perach a spokojnost v tvari..to ziadna modelka nema,lebo je stale hladna,kedze chce byt stihla a stale mrzuta,kedze ma zo zivota jeden velky harmonogram..a mne je super.som slobodny clovek a robim co chcem,kde chcem a s kym chcem..no nie celkovo s kym chcem,kedze som uz 4roky stastne zadana s jednym super chalanom..radim vsetkym,aby sa na tento svet divali s nadhladom..pa pa

jana2

Ja rada počúvam spev mojej sesternice a jej priateľov na východe Slovenska.Zbožňujem ich krásne hlasy a páči sa mi ich súdržnosť a pohostinnosť.Pred nedávnom som tam bola na svadbe a ešte teraz sa musím usmievať,ked si na nich spomeniem.
Sú proste užasní!

alpaka

mam rada to,ze niesom dokonala..a preto mam stale co robit..aby som bola lepsia a lepsia..inak by bola strasna nuda:o)

bobo1

Milujem život.A teda všetko čo mi prináša teda dobré i zlé. Myslím si že sa mi uchádza to čo si zaslúžim. Milujem moju manželku po34 rokoch manželstva , moje dcéry,zaťov, vnučku našu chatu zo záhradou a nebudete mi veriť ale aj moju robotu milujem.Dostávam dobré kapky ale neviem si predstaviť život bez práce.Takže milujem život.